Survivor kim elendi? 30 Haziran Survivor'a veda eden hangi yarışmacı oldu

Survivor kim elendi? 30 Haziran Survivor'a veda eden hangi yarışmacı oldu her yerde aranmaya başladı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor'da çeyrek final mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor.

Gündem 01.07.2020 - 00:15 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Survivor kim elendi? 30 Haziran Survivor'a veda eden hangi yarışmacı oldu her yerde aranmaya başladı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor'da çeyrek final mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftaki dkunulmazlık oyunlarına damgasını vuran Sercan Yıldırım üç oyunu da kazandı. Böylece eleme potasını oluşturan Sercan adeta yarışmanın kaderini değiştirdi. İlk olarak Berkan'ın adını veren Sercan, kinici olarak Nisa'yı son olarak da Barış'ın adını söyledi. Böylece Survivor'da bu hafta Berkan, Nisa ve Barış eleme adayı oldu. Eleme konseyinin gelip çattığı Survivor'a kim veda etti? 30 Haziran Survivor kim elendi çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.Nisa ile geçmişte yaşadığı olayların gün yüzüne çıkmasıyla hırslanan Sercan, bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kazanmak istediğini ve her şeyi yapacağını söyledi. Dediğini yapan Sercan, üç oyunu da kazandı. Eleme potasını oluşturan Sercan, Berkan, Nisa ve Barış'ın adını söyledi. 30 Haziran akşamı Survivor'da eleme konseyi yapıldı. 

Survivor 30 Haziran kim elendi? Survivor'a bu akşam veda eden isim aldığı SMS oyları sonucunda Nisa oldu. Böylece yarışma içerisinde son yedi kişi arasına giren Nisa, şampiyonluk hayallerine veda etti. Gözyaşlarına boğulan Nisa, arkadaşlarına ve Acun Ilıcalı'ya destekleri için teşekkür etti. Berkan'ın kalmasına çok mutlu olan Nisa, onun potayı hak etmediğini şampiyonluğa yakışacağını söyledi. 

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşındaydı2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.Survivor iletişim oyununu kim kazandı?Yarışmada bugün oynanan iletişim oyununu Cemal Can'ın kaptanı olduğu mavi takım kazandı. Tam 5 ödülün sahibi olan mavi takım aileleri ve arkadaşlarıyla iletişim kurma hakkına sahip oldu.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@