Kuveyt Türk, müşterilerine sağladığı ödemelerle gündeme geldi. 6000 TL ödemenizi almak için şartları karşılıyor musunuz? Milyonlarca müşteri bu ödemeyi almaya hak kazanıyor. İşte Kuveyt Türk'ün dikkat çeken kampanyası...

Kuveyt Türk, sunmuş olduğu kredi kampanyaları ve çeşitli avantajlar ile adından söz ettirse de bu sefer durum daha farklı. Milyonlarca müşteriye ödenebilecek promosyon teklifleriyle ilgili detayları paylaşıyoruz. Banka, kendi bünyesinden maaş alacak ve bunu 3 yıl boyunca gerçekleştirecek emekliler için 6000 TL'ye varan ödeme yapıyor. Emekli maaşınıza göre sizler de kaç TL alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Kuveyt Türk Kaç TL Ödeyecek?

Emeklilere ödenecek promosyonla ilgili bilgi verildi. Emekli promosyonunda Kuveyt Türk;
3.500 TL’ye kadar (3.500 TL hariç) emekli aylığı alanlara 3.600 TL,
3.500 TL ile 7.500 TL arasında (7.500 TL hariç) emekli aylığı alanlara 4.200 TL,
7.500 TL ile 10.000 TL arasında (10.000 TL hariç) emekli aylığı alanlara 5.400 TL,
10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 6.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştiriyor.

kuveytttürk

Promosyon Ödemesi Ne Zaman Yapılıyor?

Emeklilere yapılacak promosyon ödemesi için gelen açıklama ise şu şekildedir:
"Emekli maaşını bankamıza yeni taşıyan müşterilerimiz maaşlarını en az 1 defa bankamızdan aldıktan sonra, mevcut emekli maaş müşterilerimizse beklemeksizin en yakın Kuveyt Türk şubesine gelerek promosyon başvurusunda bulunmalarını takiben 3 iş günü sonrasında ödeme müşterimizin hesabına gerçekleştirilmektedir."
Kuveyt Türk resmi internet sitesinde yazan bilgiler doğrultusunda başvuru için aranan şartlar ise belli oldu. Kuveyt Türk'e emekli maaşınızı 3 yıl boyunca ilgili bankadan alacağınıza ilişkin başvuruda bulunmanız yeterlidir.