Kuzey Yıldızı 2 Ocak 2021 var mı yok mu? Kuzey Yıldızı 2 Ocak cumartesi yeni bölüm var mı yok mu? Kuzey Yıldızı yeni bölümü ne zaman? Kuzey Yıldızı bu akşam yayınlanacak mı? Show tv ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı yeni bölümü yayınlanacak mı? Kuze

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!
Kuzey Yıldızı 2 Ocak 2021 var mı yok mu? Kuzey Yıldızı 2 Ocak cumartesi yeni bölüm var mı yok mu? Kuzey Yıldızı yeni bölümü ne zaman? Kuzey Yıldızı bu akşam yayınlanacak mı? Show tv ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı yeni bölümü yayınlanacak mı? Kuzey Yıldızı 2 Ocak neden yayınlanmıyor. Kuzey Yıldızı 2 Ocak 2021 neden yok sorusu cevap arıyor.

Kuzey Yıldızı 2 Ocak 2021 var mı yok mu?

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı heyecan dolu bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Kuzey Yıldızı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kuzey Yıldızı yeni bölümü 2 Ocak’ta ekrana gelecek mi? Kuzey Yıldızı 46. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar…

Kuzey Yıldızı neden yok?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Kuzey Yıldızı romantizm ve komediyi bir arada sunmaya devam ediyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi de Kuzey ve Yıldız arasındaki eğlenceli aşk hikayesi ekrana taşınıyor. Karadeniz’de çekimleri gerçekleştirilen dizinin son bölümünde Kuzey ve Yıldız’ın arasına kara kedi girmişti. Yıldız, Kuzey’in kendisini aldattığına inanıyordu.

Bu yüzden de ona karşı çok sinirlenmişti. Kuzey ise sevdiği kadının kalbini kazanmanın yollarını aramaktaydı. Yıldız’ın yüzünü güldürmek için kılıktan kılığa giren Kuzey, aralarındaki sorunu kökünden çözmeye kararlıydı. Gökçe, durumunu kabullenmeye başlamıştı. Yeniden ayağa kalkacağı günü iple çekmesine rağmen güçlü görünmeye çalışıyordu. Kuzey, kızının yaşadığı zorluklar karşısında çaresiz kalmıştı. Yıldız, neden mutlu bir aşk yaşayamadığını sorgulamaya başlamıştı. Kuzey’i deliler gibi sevmesine rağmen bir türlü huzurlu bir hayat kuramadıkları için herkesi suçluyordu. İnatçılığı ile nam salan Yıldız, hayata farklı bir pencereden bakması gerektiğini kabullenmeye başlamıştı.Heyecanın bir an eksik olmadığı Kuzey Yıldızı 46. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yıldız, Kuzey’in tüm çabalarına rağmen geri adım atmamaya kararlıydı. Hatta onu vazgeçirebilmek için eline silah bile almıştı. Kuzey ise sevdası için ölümü bile göze alacağını ispat etmişti. Merakla beklenen Kuzey Yıldızı yeni bölümü 9 Ocak Cumartesi akşamı seyirci karşısına çıkacak. Yılbaşı haftası olması nedeniyle çekimlerine ara veren dizi, 2 Ocak’ta ekrana gelmeyecek. Kuzey Yıldızı dizisini heyecanla bekleyen dizi severlerin hayal kırıklığı yaşamasına neden olan erteleme karar yeni açıklandı.