Kuzey Yıldızı ilk Aşk tarihte görülmemiş reyting sonucu oldu. Cumartesi günü tarihi rekor kıran Kuzey Yıldızı ilk Aşk, Azize ve Benim Tatlı Yalanım dizisinin sonu oldu.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk tarihte görülmemiş reyting sonucu oldu. Cumartesi günü tarihi rekor kıran Kuzey Yıldızı ilk Aşk, Azize ve Benim Tatlı Yalanım dizisinin sonu oldu. Hem Azize hem Benim Tatlı Yalanım final yaparak ekranlara veda ediyor. Kuzey Yıldızı ilk Aşk Cumartesi günü dizi rekoru kırdı.Kuzey Yıldızı ilk Aşk rekor reyting!Cumartesi günü Kuzey Yıldızı İlk Aşk rekoru. Dün yayınlanan diziler arasında 10.48 reyting ve 24.14 share alarak cumartesi gününün rekorunı kıran Kuzey Yıldızı İlk Ak dizisi özet bölümü 7.05 ve 16.49 alarak tarihin en çok izlenen cumartesi dizisi oldu. Daha önce Survivor'ın gördüğü reytinglerle rekor kıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini O Ses Türkiye 5.90 reytingle takibi sürdürdü. Azize dizisi 3.20 reyting alırken, Benim Tatlı Yalanım 2.89 reyting alarak 15. sırada yer alabildi.Kadrosunda İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Gizem Güneş, Aslıhan Kapanşahin, Nilsu Berfin Aktaş, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Ferda Kaynar ve Cezmi Baskın gibi yıldız isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk kırılması zor bir rekora imza atarak 21 Aralık cumartesi reytinglerine damga vurdu. Kanal hafta içi gibi reyting alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinden çok memnun.

Azize final yapıyor!

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!


Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi salı akşamları yayınlanan Azize dizisine final yaptırmak zorunda kaldı. Özellikle Buğra Gülsoy haricinde dizinin başrolü hande Erçel ve diğerleri sosyal medyadan diziye hiç destek vermemesi yapımcıyı da kızdırdı. Final yapacağı belli olan Azize dün gece Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisi reytingleri sonrası final kararı kesinleşti. Azize bir hafta sonra final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Benim Tatlı Yalanım final yapıyor!Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ipini çektiği bir diğer dizi Benim Tatlı Yalanım oldu. Her Yerde Sen dizisi biterken aynı izleyici kesin olarak Star TV geçecek haberleri yalan oldu. Tüm izleyiciler Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine geçerken Benim Tatlı Yalanım'da aynı diziye kaydı. Bu reytinglerde iki diziyi birden acaba devam eder mi söylentileri tamamen ortadan kalkmış oldu. Benim Tatlı Yalanım'da final yapıyor.