Spotify 3 ay ücretsiz oldu! Spotify Premium ücretsiz nasıl kullanılır? Spotify 3 ay ücretsiz nasıl yapılacak. En çok indirilen ve dinlenen müzik uygulaması Spotify yeniden ücretsiz olarak hizmet verecek.

Spotify 3 ay ücretsiz oldu! Spotify Premium ücretsiz nasıl kullanılır? Spotify 3 ay ücretsiz nasıl yapılacak. En çok indirilen ve dinlenen müzik uygulaması Spotify yeniden ücretsiz olarak hizmet verecek. Yeni kampanya 3 ay ücretsiz kullanma fırsatı sunuyor.Spotify üç ay ücretsiz oldu!

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!


Spotify müzik dinleme uygulaması yeniden ücretisz oldu! 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilme kampanyasıyla karşı karşıyayız. Spotify 3 ay ücretsiz, reklamsız ve çevrimdışı kullanmak için büyük fırsat. Spotify indir yaparak 3 ay ücretsiz müzik dinleme yapabilirsiniz.

Spotify 3 ay ücretsiz nasıl yapılır?Hemen Spotify BURAYA tıklayarak indirin. Premium'u 3 ay ücretsiz dene! Reklamsız, istediğin zaman ve çevrimdışı milyonlarca şarkı çal yazan yerin altında yer alan PLANLARI GÖRÜNTÜLE basn. Planları görüntüle bastıktan sonra ödeme planı seçerek kart bilgilerini girip Üç aylık ücretsiz Premium üyeliğiniz başlıyor.Spotify 2020 ne kadar?3 ay ücretsiz kullandıkdan sonra Spotify Premium aylık ücreti 17,99 TL oldu. Üç ay ücretsiz kullandıkdan sonra üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Ancak daha önce Premium özelliğini ücretsiz kullananlar bu kampanyadan yararlanamayacak. Öğrenciye dev indirim!Spotify öğrenciye bir indirim müjdesi geldi. Öğrenciler için Spotify 8,99 TL oldu. Herhangi bir öğrenci kartınızı yada okul belgesini göndererek öğrenciliğinizi onaylatıp hemen 8,99 TL Spotify ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.