Maaş alanlar bu kredi kampanyası ile birlikte maaşların 13 katı kredi alabileceklerdir. İşte detaylar...

Resmi Gazetede Açıklandı! Erken Emekli Olacaklar İçin Yeni Yasa Geldi! Erken Emeklilik Herkes İçin Olacak Resmi Gazetede Açıklandı! Erken Emekli Olacaklar İçin Yeni Yasa Geldi! Erken Emeklilik Herkes İçin Olacak

Son dakika haberine göre, Bankada hesabı olan ve maaş alan herkes başvuru yaparak kredi alabileceklerdir. Vakıfbank üzerinden nakit kredi başvurusu yapacak olan kişiler emekli maaşları üzerinden veya çalışma SGK maaşları üzerinden maaşlarının 13 katı kadar kredi alacaklardır. 13 katına kadar kredi ise düşük faizlerle ödemeler verilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi notu uygun olan kişiler daha yüksek limitlerde de alabileceklerdir. 

VAKIFBANK 13 KATINA KADAR KREDİ 

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi olacaktır. Nakit kredi ödemesi olacak olan kişiler için Vakıfbank, emekli maaşlarını kendi bankasından almalarını istemektedir. Emekliler kendi bankasından emekli maaşına göre işlem yapacaktır. 13 katına kadar kredi alacak kişiler hemen aynı gün içinde hesaplarına atabileceklerdir.

SGK üzerinden maaş alan sigortalı olarak çalışan kişiler ise SGK'lı olarak çalışmaları durumunda, Vakıfbank bu kişilerin kaç aylık sigortası olduğuna bakacaktır. SGK üzerinden son iş yerinde 6 aydır sigortalı olmanız yeterli olacak ve kredi notu 1100 üzerinde olması yeterlidir. SGK üzerinden nakit kredi kullanmak için başvuru yapacak olan kişilere uygun faizlerle ödemeler verilecektir. Başvurular banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden ödemeler yapılacaktır.