Ekonomide yaşanan olumsuzluklar ve artan hayat pahalılığı sonrasında emekli vatandaşlara yapılan maaş artışları buhar oldu.

Maaş kartınız ile ATM'ye gidin ve 3.000 TL'nizi çekin! Cumhurbaşkanı Erdoğan akşam üstü imzayı attı! Hayatın pahalı olmasının anında akabinde emekli kişilerin  maaşlarının en düşük 2.500 TL'ye çıkarılması etki etmedi. Temel besin maddelerine zam üzerine zam yapılınca maaş artışları adeta eridi. Bu anlamda sevindiren haber geldi. Emeklilerin maaşlarını aldıkları banka kartları ile birlikte kendilerine en yakın ATM'ye giderek ek paralarını alabilirler. Bunun nedeni ise devlet doğrultusundan 3000 TL ödeniyor olmasıdır.

Halkbank mutlu emekli kredisi ile 3000 TL veriyor

Halkbank'tan SGK-SSK ve Bağkur2lu olan emekli vatandaşları sevindirecek müthiş bir haber geldi.  Bu bağlamda Halkbank, emekli müşterileri yönünden tanıttığı avantajlı tüketici kredisi kampanyası ile tüm acil masrafların yerine getirilmesi amacıyla ideal koşullardan faydalanılması şeklinde bir fırsat sunuyor.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Halkbank SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere özel 100.000 TL kredi kampanyasına nasıl başvuru yapılır?

Halk Bankası doğrultusundan sunulmakta olan mutlu emekli tüketici kredisi kampanyası ile emekli kişilerin maaşlarını Halk Bankası üzerinden almaları gerekir. 100.000 TL 3 sene vade alternatifi şeklinde verildiği vakit ki bundan sonra 2 sene olabilir devlet destekli verilecek olan kredi ise en çok yüzde 1.55' den başlayan faiz oranları uygulanacak.

Halk Bankası'nın Ramazan ayı sonuna kadar emekli kişileri bayram ettirmek suretiyle yarattığı bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler mobil bankacılık uygulamalarını tercih etmeleri daha basit bir müracaat biçimi olacaktır.