TRT 1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan, başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinin final tarihi açıklandı. Reyting rekortmeni dizi ekranlara veda edecek. İşte Masumlar Apartmanı’nın final tarihi...

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak TV ekranlarına taşınan, her hafta salı akşamları TRT 1'de izlenme rekorları kıran masumlar Apartmanı dizisi finale doğru gidiyor. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonunda reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı biliniyordu. Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimlerin yanına takviye olarak Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz de gelmişti. Ancak yine de reyting daha toparlanamadı. Bunun üzerine de sevilen biri için final kararı alındı.

Masumlar Apartmanı final tarihi belli oldu

Yayınlanan ilk sezonu ile televizyon ekranlarına damga vuran Gülben ve Safiye'nin Yürek Burkan hikayesini izleyiciyle buluşturan masumlar Apartmanı dizisinde final tarihi açıklandı. Masumlar Apartmanı final bölümü 24 Mayıs tarihinde ekranlara gelecek. Sevilen dizinin 71. bölümde final yapacağı öğrenilirken Ayrıca dizide final öncesi ayrılıklarda yaşanacak.

Metin Coşkun diziye veda ediyor

Masumlar Apartmanı dizisinde Metin Coşkun 70. bölümde veda edecek. Dizide Hikmet karakterine hayat veren Usta oyuncunun finalden bir bölüm önce ayrılması dikkat çekti. Aslında bu ayrılık üzerinden final bölümü kurgulanacak.