PTT’den emekli maaşı alanlar için son dakika müjdesi patladı. Birçok bankanın yarıştığı Promosyon ödemesine artık PTT’de katıldı.

4 bin TL tutarında karşılıksız nakit ödeme verileceği duyuruldu. PTT ve Aktif Bank işbirliği ile emekli vatandaşlara müjdeli haber geldi. Emekli vatandaşlara uzun süreden beri beklediği emekli maaşı promosyonu sonunda açıklandı. Bu emekli promosyonunu almak için 3 yıl taahhüt verilerek maaşların PTT'den alınması yeterli olacak. Bunu sağlayan emekli vatandaşlar 4 bin TL tutarına varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilme imkanı yakalayacak. Ayrıca PTT'den emekli maaşını PTT’ye taşıyanlara özel kredi fırsatları da var. PTT Maaş promosyonu ve emekli kredisi ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Yarışa PTT’de Katıldı

PTT, Aktif Bank ile işbirliği yaparak bankacılık faaliyetlerini kararlı bir şekilde sürdürüyor. Bu çalışmalar dahilinde yapılan çalışmalar neticesinde emekli maaşı ödemesi de yapan PTT'den maaş promosyonu yapılacağının haberi geldi. PTT'den maaş alan emekli vatandaşlar bu haberin gelmesini uzun süreden beri bekliyordu. Nihayet o haberin duyurusu yapıldı ve PTT'de artık emekli promosyonu ödemeye başladı. Emekli maaşını PTT bünyesine taşıyarak 3 yıl PTT üzerinden maaş alma konusunda taahhüt veren emekli vatandaşlar aynı zamanda binlerce liralık promosyon fırsatını da yakalama imkanı bulacak. Aktif Bank ile birlikte hareket eden PTT'den ödenecek promosyonun 4 bin TL tutarına kadar çıkacağı da öğrenildi.

Emeklilere Müjde: 27 Şubat'ta 16.000 TL Hesaplarınızda! Emeklilere Müjde: 27 Şubat'ta 16.000 TL Hesaplarınızda!

PTT’den Emekli Vatandaşlara Promosyon Müjdesi

Emekli vatandaşlara birçok avantaj sağlayan PTT, Şimdi de emekli maaşı promosyonu fırsatını sunmaya başlıyor. Emekli maaşını PTT şubelerine taşıyan ve 3 yıl boyunca da buradan almayı taahhüt eden emekli vatandaşlara binlerce liraya ulaşan promosyon fırsatını değerlendirecek. SSK ve ya BAĞ-KUR ya da emekli sandığı emeklisi olmakta hiç fark etmiyor. Ayrıca dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar da maaşlarını PTT şubelerine taşıyarak promosyon alabilecekler. PTT’nin verdiği promosyon fırsatından yararlanmak için sadece 3 yıllık taahhüt vermek yeterli ekstra bir başvuru şartı aranmıyor.

PTT’den Emekli Vatandaşlara Özel Kredi Avantajları

PTT ve Aktif Bank sadece promosyonla sınırlı kalmıyor. Promosyon dışında da özel emekli kredisi kampanyaları düzenliyor. Böylece PTT emekli vatandaşların dikkatlerini üzerine çekmeyi de başarıyor. 80 yaşından küçük olan tüm emekli maaşlarını PTT'den almaları durumunda uygun faiz oranları sağlanan kredi kampanyalarından faydalanabiliyor. Tamı tamına 50 bin TL tutarına kadar kredi seçenekleri 36 ay vadeli olarak sunulurken faiz oranı ise 2.10 olarak uygulanmaktadır. PTT’den Emekli Kredisi alabilmek için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar nedir? Haberimizin devamında yer alıyor.

PTT’den Emekli Kredisi Alabilme Şartları

PTT'den emekli kredisi alabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak aranan ilk şart. Bunun dışında, 80 yaşından küçük olmak da gerekiyor. Ayrıca bankalara borcu bulunmamak gibi şartlar aranıyor. Bu şartları yerine getiren vatandaşlar hiç zaman kaybetmeden kimlik kartları ile birlikte bizzat PTT şubelerinden herhangi bir tanesine giderek başvuru yapabilir. Ayrıca emekli maaşını PTT’den alan emekli vatandaşlar çok daha az faiz oranları ile çektikleri krediyi daha kolay bir şekilde geri ödeyebilme imkanı buluyor.

Promosyon Teklifleri Kızışıyor

Özel Bankalar ve Kamu Bankalarından sonra PTT’de emekli maaşı için promosyon yarışına dahil oldu. Birçok kişi PTT’den böyle bir atılım beklerken Promosyon yarışı kızışmaya başladı. EYT ile birçok kişi emekli olacakken bankalar ve PTT emekli maaşı alan vatandaş o bankadan alması için nefes kesen bir yarış içine girdiler. Ayrıca Mart ayı yaklaşırken promosyon tutarlarının daha da artması bekleniyor.