Kamu bankaları Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faizlerle ve düşük faizsiz olarak ihtiyaç kredisi ödemeleri yapılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri, maaşlarının 10 katına kadar hemen ödenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara başlattığı ihtiyaç kredisi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanmak şart ile birlikte kredi işlemleri gerçekleştirecektir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden kredi almak istiyorsanız, uygun faizlerle kredinizi hemen aynı gün içinde alabilirsiniz. 31 Ocak tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, banka şubeleri, kredi ödemeleri vermektedir. Kredi ödemelerinden faydalanabilmeniz için bankanın yapmış olduğu kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor. 

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Emekli olan kişiler kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarından bu bankalar üzerinde olması, sigortalı olarak çalışan vatandaşların ise sigortalılık durumlarının son işyerlerinde 6 aydır olması, bankalar tarafından istenen önemli şartların başında gelmektedir. Kredi almak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında da başvuru şartları geliyor. Başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda kredi kullanabilirsiniz.

Kredi alacak kişiler, TC vatandaşı olması şartı var. Ayrıca 18 yaşından büyük olan ve geliri olan kişiler başvuru yapabilecekler. Kredi kullanmak isteyenler, 10 maaş faizsiz kredi almaları için en önemli detay ise, daha önce bu bankadan kredi kullanmış ve düzenli olarak bu krediyi ödemiş olmasıdır. Eğer bankadan daha önce hiç kredi almadıysanız, maalesef faizsiz kredi kampanyasından yararlanamazsınız.