Fox Tv'nin sevilen dizisi Mahkum sezon finali ile ekranlara geldi! Mahkum Zeynep kimdir? Mahkum Zeynep nasıl öldü?

FOX TV'nin Güney Kore'den uyarladığı Mahkum dizisi orjinalinden farklı şekilde uzatılarak ekranlara yeni sezonda da gelmeye devam edecek.

Mahkum dizisinde her şeyin tüm olayın başlangıcı olan karakter Zeynep kimdir? Mahkum Zeynep nasıl öldü? Mahkum Savcı'nın karısı Zeynep'i kim öldürdü?

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Mahkum dizisinde Zeynep karakterini Alara Bozbey canlandırmıştı. Mahkum dizisinde Zeyno kimdir merak edildi. 

Dizide Barış, Savcı Fırat'ın peşini bırakması ve içeriye attırmak için Savcı'nın karısı Zeynep'i öldürüyor ve suçu Savcının üzerine atıyor.

Alara Bozbey Kimdir?

20 Şubat 1986 tarihinde Litvanya'da doğdu. Annesinin evlenmesiyle Türkiye’ye geldi. Türk vatandaşlığını aldı ve Aliona olan ismini Alara olarak değiştirdi.

İlk kez 2004 yılında Yabancı Damat dizisinde yer almıştır. Dizide Niko ve Nazlı'nın çocuklarının Rus bakıcısı Natalie karkaterine hayat vermiştir.

Daha sonraları Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme, Karadağlar, Adanalı, Prenses Perfinya, Hepsi 1, Evimin Erkeği, Dolunay ve Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.