Boşanırken bir servet ödeyen Mahsun Kırmızıgül'ün nafakası ülke gündemindeki en önemli ekonomi haberlerinden oldu.

6 yıllık avukat eşi ile hakkında çıkan aldatma haberleri sonrası boşanan Mahsun Kırmızıgül, 6 yıllık evliliğini tek celsede bitirmesi ile değil dikkat çeken nafaka ödemesi ile gündem oldu.

Ünlü türkücü Mahsun Kırmızıgül’ün, geçtiğimiz mart ayında sosyal medyaya düşen genç bir kadınla samimi videosu sonrası avukat eşi Ece Binay hiç beklemeden boşanma davası açmıştı.

Bülent Cankurt’un haberine göre,  6 yıllık evlilik, tek celsede biterken boşanma için her ne kadar "anlaşmalı" olduğu söylense de Ece Binay' Mahsun Kırmızıgül’den aldığı servet değerinde tazminat ile dikkat çekti.

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı - aksammagazin, magazin olay haberler, ünlü haberleri, ünlülerin haberi, magazin son dakika,iş dünyası son dakika, ekonomi haberleri, özel gizli haberler, bu haberler hiçbir yerde yok. gizli

Ancak asıl haber ise Kırmızıgül'ün eski eşine 3 milyon dolar yani yaklaşık 52 milyon lira tazminat ödemesi ya da oturdukları villa ve altındaki lüks cipi de bırakması değil.

Türkiye'nin içine düştüğü ekonomik yıkımda adeta "ülkenin özeti" ve "ekonomi haberi" olmasını sağlayan detay, Kırmızıgül'ün çocuğunun annesine ödediği boşanma tazminatının yanı sıra, aylık bağlanan nafaka oldu.

Mahsun Kırmızıgül, boşandığı Ece Binay'a aylık 80 bin lira nafaka verirken kullandığı cipin benzinini de dolduracak.

Kırmızıgül, çocuğunun annesinin bineceği lüks cipin benzin parasını 5 yıl boyunca ödeyecek olması ile gelinen durumun da özeti olduğu için, boşanması ile magazinden ziyade bir ekonomi haberi oldu.

Dev organizasyon başlıyor Dev organizasyon başlıyor