ATV'nin yeni başlayan ve başlar başlamaz büyük bir hayran kitlesi yaratan dizisi Maraşlı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 1 Mart 2021 fragmanı izle! Maraşlı 8.

ATV'nin yeni başlayan ve başlar başlamaz büyük bir hayran kitlesi yaratan dizisi Maraşlı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 1 Mart 2021 fragmanı izle! Maraşlı 8. bölüm fragmanı izle! Maraşlı 22 Şubat 2021 Pazartesi 17. bölüm izle!

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı yayınlandığı günün en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Son bölümüyle sevenlerini şaşkınlığa uğratan dizinin bu nedenle yeni bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyor. Bu bakımdan dizinin müdavimleri Maraşlı 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Maraşlı’nın yeni bölümünde neler olacak gibi soruların cevaplarını şimdiden araştırmaya başladı.

Maraşlı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Maraşlı 8.bölümün fragmanı yayınlanmış olup dizinin Youtube kanalı veya kanalın sitesi üzerinden takip edilebilir. Ayrıca bu kanalda diziye dair özel sahneler, bölüm özetleri ve daha fazla içeriğe erişmek mümkündür. Özellikle Maraşlı’nın gelecek bölümünde neler olacağını merak edenlerin mutlaka fragmanı görmesi gerekiyor. Zira yeni fragmanda dizinin gelecek bölümünde neler olacağına dair önemli detaylar bulmuş olacaksınız.

Maraşlı 8.bölüm fragmanı ise pek çok önemli gelişmenin olacağının habercisi oldu. Yeni bölüm fragmanında Maraş’lı Zeliş’i kucağında taşıyarak hastaneye getirir. Hastane kapısında beklemeye başlayan Maraşlı çok çaresizdir. Mahur ise Maraşlı’nın yanında bulunur ancak Maraşlı’nın Savaş’ın ardına düşmemesi için söz vermesini bekler. Maraşlı ise bu sözü veremeyerek Savaş ile karşı karşıya gelir.


Maraşlı Dizisinin Son Bölümde Neler Olmuştu?


Savaş Mahur’u kaçırarak zindana benzer bir odaya kapatır. Mahur’a burada çok kötü davranmaktadır. Mahur ilk kez ölüme bu kadar yaklaştığını hisseder. Mahur ise Maraşlı’nın öldüğünü zanneder. Savaş, Aziz’den Maraş’lıyı öldürmesini ister. Aziz ise kızını kaybetmemek için Maraşlı’nın ölümünü göze alıp almamayı düşünecektir. Tüm kartlarını oynamaya başlayan Savaş ise bu sırada Ozan’ı tehdit eder. Savaş Ozan’a da 24 saatlik bir süre verir. Bu sürecin sonucunda Türel ailesini ve Ozan’ın hayatını bambaşka bir hale getirecek sürpriz olacaktır.

Mahur Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’in de gelmesini ister. Bu davet Maraşlı için tehlikeli gibi gözükse de Mahur’u kırmak istemez. Kermeste keyifli zaman geçiren Maraşlı ve Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşanmış olan olaylar Maraşlı’nın bir yol ayrımına gelmesine neden olur.Maraşlı’nın 7.bölümünde ise önceki bölümde yer alan çeşitli soru işaretlerinin bu sefer ortadan kalkması bekleniyor.