ATV fenomen dizisi Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlandığı pazartesi günleri rekorlar kıran Maraşlı Celal ölecek mi? Yayınlandığı her pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Maraşlı 15. bölüm fragmanı neler olacak!

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

ATV fenomen dizisi Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlandığı pazartesi günleri rekorlar kıran Maraşlı Celal ölecek mi? Yayınlandığı her pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Maraşlı 15. bölüm fragmanı ses getirdi! Peki Maraşlı ölecek mi? Maraşlı Celal diziden mi çıkıyor!

Maraşlı 15. bölüm fragmanı ses getirdi!Maraşlı Celal ölecek mi?

ATV fenomen dizisi Maraşlı Celal ölecek mi sorusu yanıt arıyor! Maraşlı dizisinde Celal karakteri ölmeyecek. Sosyal medyada ortalığı karıştıran iddia Fragman nedeniyle çıktı ancak Maraşlı ölmeyecek! Maraşlı dizisine sürpriz bir oyuncu gelebilir!

Maraşlı Celal Burak Deniz kovuldu mu?

Sosyal medyada Burak Deniz disiplinsiz hareketleri nedeniyle Maraşlı dizisinden kovulduğu yerine Kenan İmirzalıoğlu geleceği iddia edildi! Tims B Productions yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Maraşlı Burak Deniz çok seviliyor ve herhangi bir kovulma söz konusu değil. Burak Deniz Maraşlı dizisine devam edecek!

Kenan İmirzalıoğlu Maraşlı dizisine girecek mi?

Şu sıralar Maraşlı dizisine sürpriz bir isim için görüşmeler sürüyor. Kenan İmirzalıoğlu Tims B ile yakın temasta. Barış Arduç Ay yapımla olduğu gibi Kenan İmirzalıoğlu da Maraşlı dizisine konuk oyuncu olarak katılabilir! Kenan bir düşmanı canlandırıp 2 -3 bölüm Maraşlı dizisine katılabilir!

Maraşlı 15. bölüm fragmanı Celal ölecek mi?Burak Deniz Maraşlı dizisinden çıkacak mı?

Maraşlı dizisi ekibinden öğrendiğimiz bilgiye göre Burak Deniz diziye devam edecek ve herhangi bir ayrılık söz konusu değil!