Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak? Jessica Mey'in yeni dizisi Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak? sorusu bir süredir gündemde. Yeni gelin'den tanıdığımız Jessica Mey geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada yeni dizisinin Maria ve Mustafa olduğunu açık

Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak? Jessica Mey'in yeni dizisi Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak? sorusu bir süredir gündemde. Yeni gelin'den tanıdığımız Jessica Mey geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada yeni dizisinin Maria ve Mustafa olduğunu açıklarken, başrolünü oynayacağı dizideki partnerinin arama çalışmalarının sürdüğünü de beyann etmişti.  Maria ve Mustafa Jessica Mey'in partneri geçtiğimiz ay içinde açıklanmış ve kendisine Hilmi Cem İntepe'ın eşlik edeceği belirtilmişti. Başrol oyuncularını sevenler ve Maria ve Mustafa oyuncuları Maria ve Mustafa oyuncu kadrosunu merak edenler Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak?  sorusunu her gün sormaya başladıSezon başlamasına sayılı günler kala Maria ve Mustafa konusu Maria ve Mustafa oyuncuları da çok merak ediliyor. Ekranlara yeni sezonda merhaba diyecek olan Maria ve Mustafa hangi kanal da oynayacak diye de soran çok varken, sizler için Maria ve Mustafa hakkında yaptığımız araştırmanın detaylarını sunuyoruz.Geçtiğimiz günlerde ilk bölüm fragmanının yayınlandığı Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak? Maria ve Mustafa hangi kanalda ve hangi günler oynayacak sorularınızın cevapları haberimizde. MARİA VE MUSTAFA NE ZAMAN BAŞLAYACAKSeverek izlenileceğe benzeyen Maria ve Mustafa ne zaman başlayacak?  sorusunun cevabı net olmasada geçtiğimiz günlerde verildi. Maria ve Mustafa 6 Eylül'DE ATV ekranlarında başlayacak

MARİA İLE MUSTAFA KONUSUMARİA İLE MUSTAFA KONUSU NE?Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa’nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.MARİA İLE MUSTAFA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?Jessica May, Hilmi Cem İntepe ve Tamer Levent’in başrollerini paylaştığı, Haldun Boysan, Alpay Atalan, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Zeynep Gülmez, Hülya Gülşen, Tuğba Tutuğ gibi isimlerin de rol alacağı dizi, hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

Gözden kaçırmayın

Cedi Osman ile Ebru Şahin Nişanlandı! Ebru Şahin ile Cedi Osman Ne Zaman Evleniyor? Cedi Osman ile Ebru Şahin Nişanlandı! Ebru Şahin ile Cedi Osman Ne Zaman Evleniyor?
HİLMİCEM İNTEPE KİMDİR?HayatIHilmi Cem İntepe, 1992'de Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum'un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. 17 yaşında Latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013'te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star'a da katıldı.İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yaptı. Sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. 2016'da Bodrum Masalı'nda Kelebek karakterini canlandırdı.