Ziraat Bankası'nın market alışveriş kampanyasında 300 TL bonus veriliyor. Eğer sizler de alıvşerişinize ek olarak 300 TL bonus almak isterseniz hemen katılın. Market alışverişlerinde önemli indirimler uygulanacak.

Ziraat Bankası, alışverişlerde geçerli olmakla birlikte 300 TL'lik bonus hediyesi veriyor. Üstelik belirli marketler üzerinden yapacağınız alışverişlerde kampanya geçerli olacak. Ziraat Bankası kartınız var ise katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile başvuru da yapabiliyorsunuz.

Alışverişe 300 TL Bonus Müjdesi!

Yapacağınız alışverişlerde 300 TL bonus imkanı sağlayan Ziraat Bankası, önemil bir duyuru yaptı. Metro Marketler'deki harcamalarınıza ek olarak bonus verilecek. Resmi duyuruda:

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

“Bankkart'a özel Metro Marketler'de farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, ikinci 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, toplamda 300 TL Bankkart Lira!” ifadesine yer verildi. Bankkart kullanıcıları, bu kampanyayı değerlendirebilmek adına şimdiden katılımlara başladı.

Bonus Kampanyasında Şartlar Nedir?

Bonuslarda kampanya şartları merak ediliyor. Ziraat Bankası, söz konusu şartlara ilişkin ilave bir açıklama daha yaptı. SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılım olmadan bonus alamazsınız. 
Kampanya 2 - 29 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından Kampanyaya Katıl butonu tıklanmalı veya METRO yazarak 4757'ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Bankamız sistemine kayıtlı ve asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.