Güldür Güldür Show için geri dönüş tarihi belli oldu. Komedi programının yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Ali Sunal'ın eşsiz sunumu ile Güldür Güldür programı için geri sayım çoktan başladı.

Güldür Güldür programı için geri sayım başladı. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı soruluyor. Bu doğrultuda önemli detaylara yer verildi. Son zamanlara damgasını vuran komedi programlarından biri olan Güldür Güldür Show, değerli oyuncu kadrosu ve Ali Sunal'ın eşsiz sunumu ile farkını ortaya koyuyor.

Güldür Güldür Ne Zaman Başlıyor?

Güldür Güldür Show programının 11 Mart Cumartesi günü saat 20:00'da yeni bölümüyle yayın hayatına devam edeceği öğrenildi. Programda birbirinden değerli oyuncular bulunuyor. Kimi isimlerin Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den transfer edilmesi de dikkat çekti.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güldür Güldür programı, yıllardan beridir Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Geçmişte olduğu gibi şu anda da programın aynı kanalda ekrana geleceğini belirtelim. Reyting rekorları kıran ve büyük ilgi gören yapımda emeği geçen bazı oyuncuların isimleri ise aşağıda verilmiştir:
Ali Sunal 
Alper Kul 
Doğa Rutkay 
Onur Atilla 
Meltem Yılmazkaya 
Aziz Aslan 
Burak Topaloğlu 
Aylin Kontente 
Özgün Aydın 
Uğur Bilgin 
Mahir İpek 
Ünal Yeter 
Açelya Topaloğlu 
Berkay Tulumbacı 
İrem Kahyaoğlu 
Giray Altınok 
Toygan Avanoğlu 
Özgün Bayraktar 
Ömür Arpacı 
Erdem Yener 
Hasibe Eren 
Gürhan Altundaşar