Carrefoursa marketlerinde tuvalet kağıdı çok ucuza satılıyor. 60 TL'lik indirimle birlikte çok daha uygun fiyata hijyen ürünleri satın almak mümkün. Üstelik marketin kartını kullanırsanız daha da fazlasına erişebileceksiniz.

Marketteki güncel kampanyalara yer veriyoruz. Carrefoursa'nın yeni kampanyasında hijyen ürünleri iyice düştü. Popüler markanın ürünündeki bu indirimle birlikte vatandaşlar fırsatı değerlendirmek için elini çabuk tutuyor. Şubat ayında ürünlere yeni bir zam gelir mi bilinmez ancak kampanyaları incelemekte fayda var. Detaylarıyla birlikte market fırsatlarını aktarıyoruz.

Tuvalet Kağıdı İndirimde!

Tuvalet kağıdının fiyatı 30 TL kadar düştü. Selpak Tuvalet Kağıdı'nın 8'lisi 99,90 TL yerine 69,93 TL'ye satışa sunulacak. Üstelik diğer hijyen ürünlerinde de fırsatlar sizleri bekliyor. Diğer marketlerde de farklı markalara ait tuvalet kağıdı fiyatının düştüğü görüldü. Ay sonundan itibaren farklı fiyatlar uygulanabileceği için elinizi çabuk tutmanız öneriliyor.

selpak

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

100 TL Üzeri Alışverişe 60 TL İndirim!

Öte yandan Carrefoursa karta özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise 99,90 TL'lik Selpak tuvalet kağıdının 39,90 TL'ye düşeceğini de aktaralım. Kampanya dahilinde Carrefoursa kartını kullanmanız daha fazla indirimle ürün satın alabileceğinizi gösteriyor.