Garanti BBVA ile 1000 TL ödeme almak artık çok kolay. Mart ayı sonuna kadar vaktiniz bulunuyor. Bankaya gerekli müracaat işlemlerini gerçekleştirirseniz bonus ödemesi sizlerle olacak. Peki banka hangi şartları karşılarsanız bu ödemeyi yapacak?

Mart ayı içerisinde öyle kampanyalar yapılıyor ki duyan müşteriler heyecanla detayları araştırmaya başladı. Eğer sizler de Garanti BBVA müşterisiyseniz kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Referans üzerine verilecek 1000 TL'lik kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Banka, yeni müşteriler kazanabilmek adına elinden geleni yapıyor. İşte detaylar...

Hükümet Staj ve Çıraklık Sigorta Mağdurlarını Unutmadı! Seçim Öncesi Yasayla Güvence Altına Alınacak! Hükümet Staj ve Çıraklık Sigorta Mağdurlarını Unutmadı! Seçim Öncesi Yasayla Güvence Altına Alınacak!

Arkadaşını Davet Edene 1000 TL Ödeme!

Garanti BBVA, arkadaşını bankaya davet edenlere özel müşteri başına 250 TL'den olmak üzere toplamda 1000 TL'ye kadar ödeme yapacak. Bonus ödemenizi ise kısa süre içerisinde alacaksınız. Eğer Mart ayında bu kampanyaya rastladıysanız elinizi çabuk tutun. Ay sonuna kadar 4 arkadaşınızı banka müşterisi yapmanız durumunda bonusun sahibi olacaksınız. Harcamalarınızla birlikte bonusunuzu kullanabileceksiniz.

Garanti BBVA Arkadaş Nasıl Davet Edilir?

Kendi referans kodunuzla birlikte arkadaşınızı banka müşterisi yapmak için belirli adımları takip etmelisiniz. Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yapın. TC kimlik ve belirlediğiniz şifre ile hesabınızın ana sayfasına gelin. Profil ve Ayarlar kısmı üzerinden Arkadaşını Davet Et yazısını bulun ve tıklayın. Size özel oluşturulan kodu arkadaşınıza gönderin. İşlem bu kadar basittir.