Masterchef Türkiye 2021 yeni jüri üyesi sürpriziyle başlayacak. TV8'in en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Masterchef Türkiye yeni sezona bomba değişiklikle başlayacak.

Masterchef Türkiye 2021 yeni jüri üyesi sürpriziyle başlayacak. TV8'in en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Masterchef Türkiye yeni sezona bomba değişiklikle başlayacak. Uğur'un diskalifiyesi sonrası boykot edilen program Batuhan Piattii'nin jüriye dahil edilmesiyle dikkatleri yeniden üzerine çekmeye çalışacak.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 bu sezon umduğunu bulamadı. Survivor 2021 tarihin en kötü reytinglerini alan Survivor oldu. Acun Ilıcalı tüm dikkatini Exxen'e verince TV8 gerilemeye başladı. Acun Ilıcalı bu sene yaptığı açıklamalarla ve tavırlarla boykot edilmeye başlamıştı.

Son Masterchef Türkiye programında yarışmacılardan Uğur'un diskalifiye edilişi ve jüri üyelerinin Uğur'a söylenen sözler büyük tepki görmüştü. Acun Ilıcalı riyakarlıkla suçlanmıştı. Tüm bunların üzerine Acun Ilıcalı, Galatasaraylıların da öfkesini kazanmıştı. Bu kadarla da bitmedi. Acun'un verdiği son röportajlarda servetinden ve yaşayışından söz etme şekli geçim sıkıntısı çekilen şu zor dönemlerde hoşnut karşılanmamaya başlandı.

DUBAİ'DEN GETİRİP İKNA ETTİ!

Masterchef Türkiye 2021 yarışması Batuhan Piatti hamlesi ile geçen seneyi unutturmaya çalışacak. Acun Ilıcalı'nın geçen seneki Uğur2un diskalifiye edilmesi sonrası gelen tepkileri unutturmak ve programın adından söz ettirmek için ünlü şef Batuhan Piatti'yi transfer etti.

Batuhan Piattii, Murat Bozok ve Erol Kaynar'ın jüri üyeliğini yaptığı sunuculuğunu ise Öykü Serter'in yaptığı ilk Masterchef programıyla hatırlanan Batuhan Piattii asabi tavıtları ile biliniyor. TV8'in yeni Masterchef'ne bol reyting getireceğini düşünen Acun Ilıcalı'nın bu hamlesi Uğur'un diskalifiyesi sonrası yapılan boykotu unutturabilecek mi?

BATUHAN PİATTİ ZEYNİOĞLU KİMDİR?

2 Mayıs 1975 doğumlu Batuhan Piattii, yarı Türk yarı İtalyan kökenlidir. Babası Türk'tür. Annesi yemek kitapları ve yemek programları ile tanınan ünlü şef Donatella Piatti’dir. İtalya Floransa'da Turizm ve Gastronomi eğitimi gördü.

Kariyerine Milano’daki Four Seasons otelinde başladı. İtalya’da Capri Adası’nda, Kanarya Adaları’nda Las Palmas’ta ve Venezüella’da çalıştı.

16 yaşından 29 yaşına kadar İtalya’da yaşamını sürdürmüş olan Piatti, daha sonra Türkiye’ye dönmüş, evlenip çocuk sahibi olmuştur. Türkiye'de Show Tv'de yayınlanan ilk Masterchef programı ile tanınmıştır. Şimdilerde ise ailesiyle birlikte Dubai'de yaşamaktadır.

Daha önce de MasterChef katılmış!