MasterChef yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dünkü bölümde Masterclass eğitimi alan yarışmacılardan Serhat’ın olmaması izleyenleri meraklandırdı.

MasterChef yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dünkü bölümde Masterclass eğitimi alan yarışmacılardan Serhat’ın olmaması izleyenleri meraklandırdı. İkinci turda Danilo şefin eğitimine katılma şansı yakalayan Serhat’ın izin alarak programa katılmadığı açıklandı. Peki MasterChef Serhat neden yoktu? Serhat Doğramacı kimdir? TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!


MasterChef Serhat neden yoktu?MasterChef 24 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde oynanancak takım oyunu öncesi şefler, yarışmacılarla muhabbet etti. Bu sırada söze başlamadan önce üç şef de dün bir ara yarışmada ortadan kaybolan Serhat'a baş sağlığı diledi. Dün bir yakını rahatsızlandığı için izin alarak giden Serhat Doğramacı'nın hangi yakını öldü söylenmedi. Ancak şeflerin nişanlısını da baş sağlığı dilediğini hesaba katarsak, Serhat'ın nişanlısının bir yakını ölmüş olabilir. MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? Kaç yaşında23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir. İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.