Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında sürpriz aşk mı var? MasterChef programının çapkın şefleri arasında yer alan Somer Şef kalbini eski yarışmacıya kaptırdı mı? Ekranların en sevilen işleri arasında yer alan şimdiden 2021 yılına başlama tarihi merak edilen MasterChef'te yeni bir olayla gündemde. MasterChef sevilen şefi ve çapkın şefleri arasında olan Somer Şef ile eski yarışmacı aşk yaşıyor mu?

Ebru Has tanınmıyor!TV8'in en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye 2020'nin sessiz yarışmacılarından olan Ebru Has, değişimi ile şok yarattı.  Ebru Has sosyal medya hesabından yeni imajını paylaştı ve kendisine yorumlar yağdı. Ebru'ya yorum yapanlardan biri de Somer Sivrioğlu'ydu.

Masterchef Türkiye 2020'nin sessiz yarışmacılarından Ebru değişimi ile büyük şaşkınlık yarattı. Ebru Has, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde bol makyajlı sert bakışlı bir fotoğrafını paylaştı. Ebru'dan beklenemeyen bu değişim karşısında şaşıranlar fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu.

Ebru'nun yeni haline kimi kullanıcılar "Çok güzel olmuşsun, Nereden nereye" gibi yorumlar yaparken, kimi kullanıcılar ise "Hiç hoş bir paylaşım değil, Ne gerek var böyle dikkatler çekmeye" gibi yorumlar yaparak beğenmediklerini dile getirdi.Yarışmanın Hazer Armani ile birlikte çapkın şefi olarak bilinen Somer Şef'de Ebru'nun fotoğrafına yorum yaptı. Somer Şef'in bu hareketi "aşk mı var, yeni hedef Ebru mu" gibi yorumlara neden oldu.

Videoları 2 milyon izleniyor!


Ebru Has'ın "Son" yazarak paylaştığı banyodan bol makyajlı fotoğrafına Somer Şef, fotoğrafa "Güzelmiş bu kim?" diyerek yazdı. Somer Şef, Ebru Has'ın "Sevgililer Günü hediyesi" etiketi de eklediği son paylaşımına, u yazması da dikkat çekti..

Editör: İlan35