Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Hint dizileri ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Hint dizileri söz konusuysa akla gelen kanal da Kanal 7 oluyor. Kanal 7 ekranlarında birbirinden farklı ve entrika dolu Hint dizileri izleyicisi ile buluşuyor. Hafta içi akşam 21.10'da Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bir Garip Aşk adlı Hint dizisinin en büyük rakibi şüphesiz ki Masum. Kanal 7'de yayınlanan uzun soluklu dizilerden olan Masum dizisi, izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Aşkın ve heyecanın yüksek olduğu Masum'da heyecan bitmek bilmiyor. Masum hafta içi her gün saat 15.30'da Kanal 7 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor. Masum dizisinin yeni bölümünde neler olacağı çok merak ediliyor. Masum yeni bölüm araştırmaları, izleyenler tarafından başladı. Masum 282. bölüm özet ve fragmanı haberimizin devamında sizleri bekliyor. 29 Aralık Salı Masum özet ve fragmanı izle. Masum 282. bölüm YouTube tek parça izle.

Kadın erkek ayırt etmeden hemen hemen herkesin heyecanla izlediği Hint yapımlarını Kanal 7, Türkiye'ye getiriyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşturuyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve uzun soluklu diziler arasında yerini alan Masum'da nefesler tutuldu. Masum 15.30'da Kanal 7'de izleyicisinin karşısına çıkacak. Her bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Masum, merak içinde bekleniyor. Masum 282. bölümde Rashi ölecek. 29 Aralık Salı Masum Rashi hayatını kaybediyor. Masum 282. bölüm özet ve fragmanı oldukça araştırılıyor. Masum 282. bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Masum 282. bölüm özet ve fragman izlemek haberimizi okumaya devam edin. 29 Aralık Salı Masum YouTube tek parça izle haberimizin devamında sizlerle.Masum Rashi hayatını kaybediyor !

Masum’da bugün neler olacak ? Masum dizisinde bugün Rashi Gopi’yi kurtarmak isterken kendisini yaralıyor. Rashi, başına ağır bir darbe alıyor. Başına aldığı ağır darbe sonucunda Rashi hayatını kaybeder. Urmila, Rashi'nin ölümünden dolayı Gopi’yi suçlar. Urmila, Modi ailesini Rashi'nin cenazesinde istemez. Cigar kayınvalidesini, Modilerin cenzaye gelmesi konusunda ikna edebilecek mi?

Rashi Gopi'yi kurtarmak ister. Ancak Rashi Gopi’yi kurtarmak isterken Anorak’ın sert darbesiyle yere yığılır. Başına şiddetli bir darbe alan Rashi hastaneye kaldırılır. Ancak daha hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybeder. Rashi’nin ölümü herkesi çok etkiler. Tüm aile büyük yas içindedir. Rashi’nin cenazesi eve geldiğinde kimse göz yaşlarını tutamaz. Urmila, Rashi’nin ölümünden dolayı Gopi’yi suçlar. Urmila kızını ölmesinde Gopi'nin parmağı olduğunu iddia eder. Acıdan adeta kendini kaybeden Urmila, Rashi’nin cenazesini tek başına kaldıracağını söyler. Rashi'nin cenazesini Modi ailesinin kaldırmasının uygun olmadığını söyler. Urmila, Modi ailesinin Rashi üzerinde bir hakkı olmadığını söyler. Peki, Cigar Urmila’yı cenazeyi kaldırmak için ikna edebilecek mi ? Bu bölümde izleyenleri neler bekliyor ?

Masum genel konusu:

Kanal 7 ekranlarında 15.30'da yayınlanan Masum dizisinin orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya'dır. Masum dizisindeki karakterler birbirlerinden oldukça farklıdır. Masum dizisinde birbirinden tamamen farklı karakterde olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Masum dizisinde Gopi ile Rashi’nin hikayesi anlatılıyor. Kanal 7'de yayınlanan Hint dizisi Masum'un yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Masum dizisi oyuncuları:

Masum dizisi oyuncu kadrosunda; Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Giaa Manek,Vishal Singh Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis ve Rupal Patel yer almaktadır.

Editör: İlan35