Masumiyet dizisine yeni dahil olan oyuncu merak konusu oldu. Cenk karakteri ile Ilgazlar'ın damadı olarak ekranlara gelen oyuncunun kim olduğu dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Masumiyet Cenk gerçekte kim? İşte oyuncuya dair merak edilenler

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu Masumiyet dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Fox Tv'de her hafta çarşamba günü yayınlanan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır' ın başrolünde olduğu ve kadrosunda Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Rüçhan Çalışkur, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan,  Asena Tuğal ,Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli,Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün gibi oyuncuların yer aldığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Masumiyet Cenk Kimdir?

Masumiyet dizisinde Cenk'i canlandıran oyuncunun gerçek adı Sonat Tokuç'tur. Dizide Ilgazlar'ın kızı Asu karakterinin eşini canlandırmaktadır. Yurt dışından gelen damat Ilgaz Holding'de çalışmaya başlar. İlker yokluğunda holdingte onun yerini alacaktır.

Sonat Tokuç Kimdir?

Üsküdar Anadalu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara üniversitesi Hukuk Bölümü'nü bitirmiştir. Amerikan Üniversitesi'nde master yapmıştır. Hukuk Müşaviri olarak bir müddet çalıştıktan sonra Almanca ve İngilizce tercümanlık ta yapmıştır. Daha sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda eğitim almıştır.

Çeşitli markaların reklam çekimlerinde ve tiyatro oyunlarında yer almıştır.Sonat Tokuç Masumiyet dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamaktadır.