Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu!

Masumiyet dizisinin Hale Ilgaz'ı Hülya Avşar senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu'na tokat atarken elinin ölçüsünü ayarlayamadı ve olanlar oldu...

Dizi Haberleri 28.04.2021 - 11:41 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu Masumiyet dizisi Fox Tv'de her hafta çarşamba günü izleyici ile buluşuyor.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır' ın olduğu ve kadrosunda Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Rüçhan Çalışkur, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan,  Asena Tuğal ,Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli,Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün gibi başarılı isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinde kötü bir olay yaşandı.

Ne Yaptın Sen Hale?

Hülya Avşar, Ertuğrul Postoğlu'nun Çene Kemiğini Çıkarttı!

Hülya Avşar, İsmail karakterine can veren 54 yaşındaki usta oyuncu Ertuğrul Postoğlu'a attığı tokatta elini ayarlayamayınca talihsiz bir olay yaşandı. Avşar kızının tokadı Postoğlu'nun çene kemiğini yerinden çıkardı. Avşar ise hemen meslektaşından defalarca özür dileyerek kuzeni Dr. Erol Avşar'ın çalıştığı Akademik Hospital'a götürdü. Acılar içinde kalan Postoğlu hemen tedaviye alındı. Yaşanan bu talihsiz olaydan sonra dizi seti durdu.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@