Fox'un yeni dizisi Masumiyet'te canlandırdığı İrem karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın sosyal medyada eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Hülya Avşar, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Mehmet Aslantuğ gibi isimlerle birlikte Ma

Fox'un yeni dizisi Masumiyet'te canlandırdığı İrem karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın sosyal medyada eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor.

Hülya Avşar, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Mehmet Aslantuğ gibi isimlerle birlikte Masumiyet dizisinde başrollerde yer alan Deniz Işın, dram dizilerinde yer almasına rağmen gerçek hayatta ki eğlenceli kişiliği kendisine hayran bırakmaya deva ediyor.

Her ne kadar dizide oldukça ciddi ve soğuk İrem karakterini canlandırsa da Deniz ışın hem sette hem de sosyal medyada oldukça eğlenceli bir profil sergiliyor.Öyle ki kendisi Sen Çal Kapımı dizisinin komik oyuncusu Sarp Bozkurt ile birlikte çektiği YouTube platformunda yayınlanan "Eee Sonra" adlı dizideki komedi performansı ile de eğlenceli anlar yaşatıyor.Deniz Işın sosyal medya hesabından samimiyetsiz bulduğu insanları tiye almaya devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak ise "Günlük hayatımda makyaj yapmıyorum, makyaj yapmayı tercih etmiyorum, asla fondöten kullanmıyorum" gibi cümleleri kullanan sosyal medya fenomenleri ve oyunculara seslendi.Deni Işın paylaştığı videoda "Fondoten kullanmıyorum" diyenlere "Kim kullanıyor bu fondötenleri?" "Makyaj yapmıyorum, sadece pudra var" diyenlere de "Hangi pudraysa o, söyle de biz de kullanalım!" diyerek tiye aldı.

Güzel oyuncu Deniz Işın habire "Makyaj yapmıyorum" diyenlere ise "Herkes istediğini sürer. Kusur görüyorsa kapatır, istemeyen de kusurlarıyla barışır ve makyaj yapmaz. Demek hiç makyaj yapmıyorsun. Bravo, tebrik ederim seni porselen bebek!" diyerek adeta ayar çekti.