TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı’nda 23 Şubat Salı akşamı 23. Bölüm izleyicisiyle buluştu.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri
TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı’nda 23 Şubat Salı akşamı 23. Bölüm izleyicisiyle buluştu. Diziseverler, heyecan dolu Masumlar Apartmanı 23. Bölümü ile ekranlara kilitlendi. An itibariyle sevilen dizinin yeni bölümü televizyonda sona erdi ve diziseverler, internette Masumlar Apartmanı 23 Şubat son bölüm izle, Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladılar. Masumlar Apartmanı 23 Şubat son bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 23. Bölümü bu akşam (23 Şubat Salı) saat 20.00 itibariyle izleyicisiyle buluştu. Esat, Safiye’yi isteyecek mi? Hikmet’in çıkışı Esat’ı korkutuyor. Gülben ve Esat aşkı bambaşka bir adıma geçiyor! Hikmet, Esat’tan Gülben’i istemesini istiyor. Han ve İnci ikilisinde ise işler daha da karışık. Öte yandan Naci Hoca ve Safiye’de durumlar ne olacak? Masumlar Apartmanı 23 Şubat Son bölüm izle, Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle seçenekleri merakla araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle!

Masumlar Apartmanı 23 Şubat Son Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı dizisinin 23. Bölümünde, Han ablasının kıyafetlerini atarken Esra ile karşılaştı. Han, bunun nedenini soran Esra’ya, eşyaların annesine ait olduğunu ve ablasının neden onları halen sakladığını anlattı. Esra olanlara anlam veremiyor ve içini bir anda korku kaplıyor!

Naci Hoca ile Safiye trafikteler! Birlikte sinemaya da giden ikili aşklarını yaşamaya devam ediyorlar. Evde kalan Gülbin ise “Han’ın İnci’si, Safiye’nin Naci’si var, sonunda bir sen kalıcaksın bu mezarda.” Diyerek kendi haline üzülüyor.

Gülbin’in ise Esat’ı var! Evde Hikmet Bey, Esat’ı darlıyor ve kendisinden Gülbin’i istemesini söylüyor. Sonunda Esat, Hikmet Bey’den Gülbin’i istemek zorunda kalıyor. Gülbin belli etmese de çok mutlu oluyor!

Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle

Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alıntılanarak hazırlanan ve gerçek hayattan hikayeler sunan, reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı bu akşam 23. Bölümüyle ekranlara geldi. Bilinmezlikler içinde debelenen ve psikolojik sorunlar yaşayan , ancak aile olmanın verdiği güçle ayakta kalan bir toplulukta, aile duygusu izleyiciye büyük bir hüzün eşliğinde aktarılıyor.

TRT 1’in başarılı dizisi Masumlar Apartmanı’nın 23. Bölümü de büyük heyecana sahne oldu ve Han’ın başrolde yer aldığı sahnelerde izleyiciler ekran başına kilitlendi. Gülbin’in hüznü izleyiciyi ağlatırken, Safiye ve Naci Hoca ikilisinin birlikteliği izleyicilere umut aşıladı.

Han’ın ‘Korku Dolu’ Yüzü

Han, ablasının hastalığını yenmesi için annesinin eşyalarını çöpe attığını söylese de gerçek çok daha başka mı? Han’ın korku dolu yüzü izleyiciyle bir kez daha karşılaşıyor! Esra tüm bu olanları cep telefonu kamerası ile kayıt altına alıyor.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda 23. Bölüm bu akşam yayınlandı ve artık geride kaldı. Diziseverler büyük bir heyecanla Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanını araştırıyorlar. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilk biz sizlerle paylaşıyor olacağız, lütfen beklemede kalın.