Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı! 4 Mayıs Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı 32. bölüm tamamı. 4 Mayıs TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölümü! Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı çıktı mı?

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı

TRT 1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde İnci ve Han arasında neler olacak? Safiye neden deliriyor? İşte detaylar…

4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Masumlar Apartmanı’nda heyecan yükseliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan senaryosu gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı dizi Salı akşamlarına damga vuruyor. Psikolojik gerilim türünde ilerleyen dizi de aşk ve ihanet teması işleniyır. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Safiye, Naci’ye beslediği büyük aşkın sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Han’ın mutlu olmasına engel olduğuna inanan Safiye, hayatının en riskli hamlesinde bulunuyor. Öte yandan Han’ın sakladığı sırlar birer birer açığa çıkmaya başlıyor. İnci’ye karşı sert bir tavır takınmaya başlayan Han, bilinçaltındaki korkularının kurbanı oluyor. Han’ın yaptıklarının bedelini sormak isteyen Gülben, kardeşiyle karşı karşıya geliyor. Gülben’in neden bu şekilde davrandığını öğrenmek isteyen Safiye, onunla konuşuyor. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde Han’ın aile içerisindeki konumu sorgulanmaya başlıyor. Özellikle İnci’nin soruları karşısında köşeye sıkışan Han, öfke krizine tutuluyor.

Naci’nin başına gelenleri öğrenen Safiye’de deliye dönüyor. Naci ile mutlu olma şansının elinden alındığına inanıyor. Han, Safiye’yi ikna etmenin yollarını arasa dahi başarılı olamıyor. İnci’nin de desteklediği Safiye ve Gülben, hayatları için mücadele etmeye başlıyor. Naci, ne olursa olsun Safiye’den vazgeçmiyor. Safiye’nin psikolojik sorunlarına rağmen onun elini bırakmayacağını belli ediyor. Gülben, aşkın acısıyla kavruluyor. Hayatta tek istediği sevilmek olmasına rağmen bu isteğine ulaşamayacağını kabullenmeye başlıyor. Her şeyin sorumlusu olarak Han’ı hedef seçiyor.

Editör: İlan35