Televizyon ekranlarında en çok merak edilen, tüm kanalların yarışa girdiği Camdaki Kız dizisinin kanalı ve başrolü belli oldu! Şu anda Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileriyle televizyon ekranlarına amborgo koyan işler Gülsere

Televizyon ekranlarında en çok merak edilen, tüm kanalların yarışa girdiği Camdaki Kız dizisinin kanalı ve başrolü belli oldu! Şu anda Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileriyle televizyon ekranlarına amborgo koyan işler Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından çıkmıştı. Yine Gülseren Budayıcıoğlu, en iyi kitabım dediği, TRT 1 ve TV8 ekranlarında kıyasıya yarışa girdiği serinin 3. kitabı Camdaki Kız kanalı belli oldu!

Camdaki Kız Kanal D aldı!

Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi dizilerle ekranlarda reyting rekorları kıran OGM pictures imzalı yapımların en yenisi geliyor! Muhteşem kadrosuyla şimdiden merak edilen dizisinin ismi Camdaki Kız oldu! Nadim Güç'ün yöneteceği Camdaki Kız dizisi rekor kıracak. Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak!

Kanal D'den dev transfer

Hem TV8 hem TRT 1 çok istediği ancak alamadığı Camdaki Kız dizisini Kanal D kaptı! Cast çalışmalarına başlayan ve Şubat ayının ortasında sete çıkacak dizi Mart'ta yayınlanacak! Ancak başrolleri şimdiden büyük ses getirdi!

Uraz Kaygılarlıoğlu başrollerde!Sefirin Kızı dizisinden Gediz karakteriyle ekranların en çok aranan ismi olan Uraz Kaygılaroğlu teklif gelir gelmez düşünmeden kabul etti! Cem Yılmaz'ın komedi dizisinde yer alacak olan Uraz, yine aynı anda iki dizide yer alacak! Uraz Kaygılarlıoğlu'nun partneri de belli oldu!

Camdaki Kız Burcu Biricik oldu!Tüm hikayenin ve senaryonun onun üzerine yazılacağı, Kırmızı Oda dizisinde rolüyle ekranların en çok sevilen oyuncusu olduğu düşünülen Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisinin başrol kadın oyuncusu oldu!

Burcu ve Uraz sevindirdi!

Ekranlarda Sefirin Kızı ve Kırmızı Oda gibi dizilerin en sevilen isimleri yeni dizide buluşuyor. Şimdiden hayranları Uraz ve Burcu adına sayfalar açmaya başladı! Hem uraz Kaygılarlıoğlu hem Burcu Biricik hayranlarıyla Camdaki Kız başlamadan reyting rekorları kırması kesin gözüyle bakılıyor!

Camdaki Kız dizisi Şubat sonu Mart başı Kanal D'de!