15 bin ek öğretmen ataması ne zaman açıklanacak? 15.000 ek atama branş dağılımı nasıl olacak? MEB son dakika gelişmeleri ve detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan 20.000 öğretmen atamasında ek olarak 15000 öğretmen ataması daha yapılacağı duyuruldu. Öğretmen adaylarına müjdeli haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verirken atamaların ne zaman yapılacağı da merak konusu oldu. Öğretmen olmayı bekleyen ve atama için büyük heyecan yaşayan öğretmen adayları arama motorunda MEB 15.000 öğretmen ataması ne zaman yapılacak sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki 15.000 ek atama branş dağılımı nasıl olacak? MEB 15 bin öğretmen ataması son dakika gelişmeleri haberimizde…

15 bin ek atama branş dağılımı hakkında detaylar öğretmen adayları tarafından arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika açıklaması yaparak öğretmen adaylarına Müjdeli haberi verdi ve Geçtiğimiz günlerde yapılan 20.000 öğretmen atamasında ek olarak 15000 atama daha yapılacağını duyurdu. Açıklamasında çocuklarım daha kaliteli eğitim almasını sağlamak amacıyla 15000 ek atama yapılacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu sözleri sonrasında öğretmen adayları da kontenjanları merak etmeye başladı. Peki 15 bin ek atama branş dağılımı nasıl olacak? MEB 15000 öğretmen ataması kontenjanları ne zaman açıklanacak? 15 bin ek öğretmen ataması ne zaman yapılacak 2021?

MEB 15000 ek öğretmen ataması kontenjanları ne zaman açıklanacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurusunu yaptığı 15 bin ek öğretmen ataması için kontenjanlar henüz açıklanmadı. Kontenjan ve branş dağılımı için resmi açıklama yapılır yapılmaz sizlerle sitemizde paylaşacağız.

meb-15000-ogretmen-atamasi-brans-dagilimi-nasil-15-bin-ek-atama-ne-zaman-aciklanacak-3

2021 15 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak?

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 20.000 öğretmenin ataması gerçekleşmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dün Gece saatlerinde bir son dakika açıklaması yaparak 15000 yeni öğretmen ataması yapılacağını duyurdu. Twitter hesabından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan öğretmen adaylarına Müjdeli haberi verirken şu ifadeleri kullandı; "Buradan öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza çok önemli bir müjde vermek istiyorum. Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız. Hayırlı olsun."

15 bin ek öğretmen ataması ne zaman yapılacak sorusu ise henüz kesin yanıt bulmadı. Bugün içinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından detayların açıklanması bekleniyor.