Meclis çay ocağı fiyatları sosyal medyanın gündemine oturdu. Mecliste faaliyet gösteren çay ocağı fiyatlarına zam yaptı. Vatandaşlar yılbaşından beri her şeyi neredeyse iki katına satın alırken mecliste satılan Türk kahvesine Sadece 50 kuruş zam yapıldı. Çaya hiç zam yapılmadı. Mecliste vekiller bir bardak çayı sadece 50 kuruşa içiyor.

Türkiye ekonomik sorunlarla mücadele etmeye çalışırken vatandaşlar her geçen gün artan fiyatlar nedeniyle artık İsyan edecek duruma geldi. Mart ayı enflasyon rakamları yüzde 60'ın üzerine çıktı her şeyi neredeyse %100 zam yapıldı. Vatandaşlar bu sorunlara çözüm için meclisten gelecek önerileri beklerken mecliste de fiyatların arttığı ortaya çıktı.

Meclis çay ocağı fiyatlarına zam

Sosyal medyada zaman zaman meclis Lokantası ve meclis çay ocağı fiyatları Gündem oluyor. Meclis çay ocağı ise bu defa zam haberi ile gündemde. Meclis çay ocağı tarafından vekillerin içtiği Türk kahvesine 50 kuruş zam yapılırken çaya ise hiç zam yapılmadı ortaya çıktı. Üstelik zam sonrası mecliste fiyatlar şöyle oldu;

Su: 50 kuruştan 1 TL’ye,

Hazır kahve 1.25 TL’den 2 TL’ye,

Soda 1.75 TL’den 2 TL’ye yükseldi

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Çay: 50 kuruş

Meclis Lokantası fiyatları da hayrete düşürdü

Vatandaşların artık kırmızı et olacak dışarıda yemek yiyecek parası kalmazken meclisteki fiyatlar insanın Ağzını açık bırakacak türden. Meclis Lokantası fiyatlarına ise herhangi bir zam yapılmadı. Meclis lokantasında çorba 10 lira, fırın sütlaç 4 lira kebap fiyatları ise 18-20 lira arasında değişiyor. Güncel meclis Lokantası fiyatları şu şekilde;

meclis-cay-ocagi-fiyatlari-sosyal-medyanin-gundeminde-milletvekilleri-zamli-turk-kahvesini-bakin-3

2022 milletvekili maaşları ne kadar?

Milletvekili maaşı 2021 yılında 25 lira olarak ödeniyordu. 2022 yılında enflasyon iyiden iyiye yükselirken milletvekili maaşlarına ise 3600 TL zam geldi. 2022 Milletvekili maaşı 28 bin 600 lira emekli Milletvekili maaşı ise 18.135 TL oldu.