SGK-SSK ve Bağkur'lu vatandaşlar bağlamında maaşlarını aldıkları bankadan 7.000 TL nakit para ödemesi yapılacak. İşte haberimizin tüm detayları

Meclis'ten bugün onay çıktı, SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere en az 7000 TL verilecek! 2022 yılı içinde emekli kişilerin artış gösteren nakit gereksinimi yönünden pek çok destek ödemesi yapılmaya başlandı. Kamu bankalarından gelen destek ödemeleri ile birlikte özel bankalarda elini taşın altına koymaya başladı. Daha yüksek miktarda nakit gereksinimi tespit edilen emekli vatandaşlar ise Vakıfbank doğrultusundan emeklilere ödenen özel tüketici kredisi fırsatlarından faydalanabiliyor.

Faizsiz Kredi Almadan Önce İncelenmesi Gerekiyor, 100.000 TL'ye Kadar O Banka Kredi Veriyor Faizsiz Kredi Almadan Önce İncelenmesi Gerekiyor, 100.000 TL'ye Kadar O Banka Kredi Veriyor

Vakıfbank emekli kredisi 

Vakıfbank emekli kredisi ile acil nakit sorunu gidermeye çalışan kişilerin 7000 TL'ye kadar nakit para almaları sağlanacak. Krediden faydalanmak hedefiyle emekli maaşlarını Vakıfbank bağlamında alma sözünü veren emekli vatandaşlara diğer bir şartı aranmaksızın emekli promosyon ödemesi hemen yapılacak. Diğer taraftan Vakıfbank müşterisi olan emekli kişilerin  yüzde 1.91 den başlayan faiz oranları ile yapılan krediden en avantajlı oranlar ile faydalanmaları sağlanacak. 3 sene vade alternatifi ile faydalanabilecek kredi kapsamında geri ödeme planlarını da aynı şekilde emekli kişilerin bütçelerine makul bir şekilde ayarlanması sağlanacak.

Vakıfbank emekli kredisi nasıl alınır?

Emekli kişilerin tüm problemlerini çok rahat şekilde karşılamaları yönünden destek veren kamu Bankası Vakıfbank, emekli tüketici kredisi desteğini son dakika açıklaması şeklinde ilan etti. 90.000 TL'ye kadar kredinin 36 aylık vade alternatifi ile alınmasını öngören bu kredi de kişilerin  bütçelerine makul geri ödeme oranları ile avantajlı oranları gene aynı şekilde emekli kişilerin  hizmetine sunulacak.