Meclisten geçti, Sadece emekli değil, Sigortalı olarak çalışanlarda ödeme alacak!

Meclis onayından geçen ve kamu bankaları tarafından ödenecek olan ödemelerde sadece emekliler değil artık sigortalı olarak çalışan vatandaşlara da devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırılarak nakit ödemesi gerçekleştirilecek.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanya sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli olması ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda hangi banka üzerinden maaş alıyorlarsa o bankadan başvuru yapması gerekiyor. Emekli maaş alan vatandaşlar, maaş almış oldukları bankalar üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi kullanmış olmaları durumunda bile istedikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirerek, kamu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin devlet destekli, faiz oranlarından yararlanabilmeleri için bankalardan, icralık ve avukatlık bir durumu olmaması gerekiyor. 3 kamu bankası üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalara katılabilir. Sizlerde başvurularınızı bu bankalar üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve istediğiniz zaman, hesabınıza para ödeme salabilirsiniz. 

Emekli olan kişiler için emekli maaşları kamu bankaları üzerinde olması şartı yeterli olacaktır. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Sondakika haberine göre, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişiler, kamu bankaları üzerinden bu kredileri temin edebileceklerdir.