SON DAKİKA: Meclisten geçti ve emeklilere verilecek olan ek ödemeleriyle ilgili karar açıklandı...

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişiler için yapılan bu duyuru sonrasında son dakika haberi gündeme düştü ve emekli olan kişilere kamu bankaları tarafından ödemeler verileceğini, resmi internet siteleri üzerinden açıklandı. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz, nakit kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara diledikleri zaman ödemeler, alabilecekleri bir kredi paketi hazırlandı, ihtiyaç kredisi olarak sadece kamu bankaları üzerinden ödeme alabileceksiniz. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi almak için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden maaş almanız durumunda, sizlerde daha önce kredi aldıysanız tekrar kredi ödemesi alabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanmaları durumunda, işlemlerini yapıyor. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

50.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

50000 TL'ye kadar başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, devlet destekli olarak alacağınız kredi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL ödemeye 36 ay vadeli olarak verilmektedir.  

50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunu banka müşterisi olmanız durumunda kullanmak istiyorsanız, işlemlerinizi, bankanın mobil uygulaması üzerinden de kolay birşekilde yapabilirsiniz. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarına katılacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL kredi ödemesi verilmesi durumunda kredi ödemeleri aynı zamanda bankaların mobil uygulamaları üzerinden de hemen ödenmektedir. Emekli maaşları bu bankalar üzerinden olan kişiler kampanyaya katılabiliyor.