Meclisten SGK -SSK - Bağkur’lu ve 4C’lileri bayram ettirecek bir haber geldi. Ramazan ayına saatler kala emekliler aldıkları haberle havalara uçtu. Maaşlara ek olarak 2.750 ve 3.000 TL ödeme yapılacak.

Meclisten onay geldi! SGK -SSK - Bağkur’lu, 4C’lilere maaşlarında 2.750 ve 3.000 TL fazla ödeme yapılacak. Bankalar tarafından son döenmde yapılan kampanyalara yenileri eklendi. Bu bağlamda Emekli olan vatandaşlar için maaşlara ek ödemeler yapılıyor. Emekli olan vatandaşlar hem maaşlara ek ödemeleri alırkenken aynı zamanda o bankadan paraya ihtiyacı olursa ihtiyaç kredisi de çekebiliyorlar. Vatandaşlara bir nebze dahi olsa soluk aldıracak olan bu kampanyalar cüzdanları da rahatlatacak. SGK kapsamında SSK, bağ kur ve emekliği sandığından emekli olmanız bu promosyon parasını almak için yeterde artar bile. 

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

TEB Bank 2.750 TL veriyor 

Özel bankalar arasında önemli bir yere sahip olan TEB Bank kampanyalarına doludizgin devam ediyor. Bu anlamda emekli olan vatandaşlara maaşa ek olara 2.750 TL promosyon ödemesi yapıyor. Bu parayı almak isteyen emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca TEB Bank'tan alma sözü vermelidir. 

Şekerbank 3.000 TL veriyor

Şekerbank SGK -SSK - Bağkur’lu, 4C’lilere 3.000 TL maaşa ek olarak para veriyor. 3.000 TL’ye varan nakit promosyon desteği için en yakın Şekerbank şubesine giderek işlem yapmanız yeterli oluyor. Bankanın bazı kriterlerini karşılamanız ise oldukça önemli. Şekerbank resmi internet sayfasında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

Diğer bankaların emekli promosyon ücretleri 

Bankalar emeklilere verilen promosyon ödemelerinde sürekli olarak güncelleme yaptılar. Bu kapsamda geride bıraktığımız seneye oranla çoğu bankada emekliler amacıyla promosyonları arttırmış vaziyettedir. Yapı kredi bankası emeklilere toplamda 2.500 TL ödeme veriyor. Diğer bankalar bağlamında yapılacak olan ödeme mitarları ise şu şekilde şekilleniyor. Türkiye İş Bankası 2.000 TL, Akbank 2.250 TL, Ziraat Bankası 750 TL olarak alabilirsiniz.