Survivor 2022 All-Star’da yapılan birleşme partisi, Survivor aşıkları Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken’in büyük aşklarına gölge düşürdü.

Survivor 2022 All-Star başlamadan ilk bombası patlamıştı aaslında. Survivor 2020’ye damgasını vuran Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020 sonrasında yarışmada ‘abim’ dediği Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başlamıştı. Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı’nın aşkı bir anda gündeme bomba gibi düşmüş onlar ise kimselere aldırış etmeden aşklarını tüm hızıyla devam etmişti. Ta ki aşkları bitene kadar. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın aşkı bir yılı görmeden sona erdi hem de kanlı bıçaklı bir biçimde. Barış Murat Yağcı’dan ayrıldıktan sonra uzunca bir süre neden ayrıldıklarını açıklamamıştı Nisa Bölükbaşı. Henüz meraklıları neden ayrıldıklarını bilemeden de bombayı patlattı. Çünkü iddialara göre Nisa Bölükbaşı, eski Survivor şampiyonlarından Ogeday Girişken’le aşk yaşıyordu. İkili hiçbir zaman aşklarını doğrulamada ama birlikte spor salonunda görüntülenip, bir arkadaşlarının doğum gününde kameralara yansıyınca aşk iddialarının gerçek olduğu anlaşıldı.

SURVIVOR’DA BİR GARİP AŞK ÜÇGENİ

Asıl garip olansa Survivor 2022 All-star kadrosu  açıklandığında yaşandı. Çünkü Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı, yeni aşkı Ogeday Girişken hatta Survivor 2020’de kendisinden hoşlanan Sercan Yıldırım birlikte kadrodaydı. İşte Survivor 2022’yi cazip kılan olaylardan biri de buydu. Nisa Bölükbaşı yakalandığı koronavirüs nedeniyle yarışmaya yedeklerden dahil oldu olmasına ama Barış Murat Yağcı ile Ogeday Girişken arasındaki yüksek gerilim başında beri hissediliyordu. Ancak Nisa ile Ogeday yarışmada aşklarını özenerek saklamayı ve gözler önünde yaşamamayı tercih ediyorlar, özellikle de kameralar önünde. Ancak anlaşılan o ki kameralar önünde gözlerden uzak duran iki kamera arkasında aşklarını doyasıya yaşıyor.

‘SEVGİLİMİ ÇEVİRİ İÇİN ÇAĞIRAYIM’

Survivor’ın ilk yarışının bitiş düdüğü niteliğinde olan birleşme partisi önceki akşam yapıldı. Survivor 2022 All-Star yarışmacıları bir yana Survivor 2022 Yunanistan yarışmacıları da, görkemli Edis konserinin konuğuydu. Yunan yarışmacı Thomais Emmanouilidou, Ogeday Girişken’den hoşlandı ve onun yanına gitti. Emmanouilidou’ya, Survivor Yunanistan sunucusu "Birleşme Partisi'nde konuştuğun isim kimdi?"sorusunu sordu ve  Emmanouilidou o anları şu sözlerle anlattı ‘Biraz bekler misin, kız arkadaşıma ( Nisa'yı kastediyor ) sesleneyim de çeviri konusunda bize yardım etsin.’

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!