Meclisten onay verildiği açıklandı! Emekliye 3 bankadan ek ödeme onaylandı! Hemen bugün alın!

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Meclis onayından geçen ve sadece kamu bankaları tarafından onay verilecek olan bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni işlemlerde, emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde kamu bankaları üzerinden ek ödemeli kredi kullanabileceksiniz. Emekli maaşı alan vatandaşlar, aralık ayı sonuna kadar Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankaları üzerinden almış oldukları emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte kredi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır. 

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişiler için devlet destekli, faiz oranlarından yararlandıracağını açıkladı. Emekli maaşınızı eğer kamu bankaları üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faiz oranlarıyla birlikte bu bankalardan alacağınız 50000 TL kredilerde 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. 

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemleri yapacak olan kamu bankaları nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşları ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm emekler için başlatmış olduğu bu kampanyalarda maaş müşterisi olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.