Son dakika haberi bağlamında önemli bir kampanyaya imza atılmış durumda. TBMM’den geride bıraktığımız ve bu kapsamda kamu bankaları doğrultusundan sunulması beklenilen 12.000 TL nakit ödeme ve desteğin detayları kamuoyuna açıklanmaya başladı.

Meclis'ten son dakika acil para lazım diyenlere 6 ay ertelemeli 12.000 TL ödeme geliyor! Son dakika haberi bağlamında kamuoyuna belirlien nakit ödeme kampanyasının en son gelişmeleri ve haberleri ortaya konmaya devam ediyor. Meclisten geride bıraktığımız ve de kamu bankalarından verilebilecek 12.000 TL nakit ödeme kampanyası ile birlikte detaylar belirlendi. Acil para gereksinimi duyan ve de bu hususta müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası, Vakıfbank ile Halkbank doğrultusundan verilmekte olan devlet destekli 12.000 TL nakit ödeme, bekleme olmadan sunulacaktır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve de Halkbank doğrultusundan duyurulan bu kampanyada kamu bankaları üzerinden düşük faiz oranları uygulanacak ve de 12.000 TL’ye kadar nakit krediler kullanılabilecektir. İhtiyaç kredisi bağlamında verilebilecek olan bu krediye başvurmak isteyen kişiler, bankalar doğrultusundan belirti edilen şartlara makul olunması halinde 4 ay yada 6 ay ertelemeli kredi ödeme olanakları ile birlikte 12.000 TL’ye kadar limitlerde nakit kredi kullanılabilecektir.

Gözden kaçırmayın

Merkez Bankası'nın Kasası Boşalıyor mu? Yoksa Boşaltılıyor mu? Fark Eder mi? Net Rezerv "EKSİ" 55,1 Milyar Dolar Oldu! Merkez Bankası'nın Kasası Boşalıyor mu? Yoksa Boşaltılıyor mu? Fark Eder mi? Net Rezerv "EKSİ" 55,1 Milyar Dolar Oldu!

Halkbank 

Bu kampanyada ilk adımları atan bankaların başında olan Halkbank, çalışır halde olan ve de 6 aylık SSK-SGK'lı sigortası olan vatandaşlara kredileri amacıyla onay vermektedir. Emekli vatandaşlar amacıyla ise maaşlarını Halkbank aracılığı ile almaları şartı ile başvurularını yapacakları olan kredi için ilk ödeme tarihi verilebilir.  Vatandaşlar, Halkbank üzerinden 12.000 TL’ye varan tüketici kredisini kullanabilmeleri amacıyla banka hesapları üzerinden mobil bankacılık kredi ya da nakil müracaatında bulunabilirler. 12.000 TL’lik kredi müracaatı yaptıktan sonra kredi onayı alınır ise bankaya gitmeden de bu parayı hesabınıza alabilirsiniz.

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası aracılığı ile tüketici kredi müracaatı yapılması takdirde düşük faiz oranları ile işleme alınacaktır. Sizlere en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı sekmesini de kullanarak 12.000 TL’ye varan kredi limitleri ile özel kredi kampanyalarından basitçe faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli vatandaşlara 6 ay ertelemeli olacak şekilde bu krediyi verecek ve de banka emekli maaşını bu banka üzerinden alan vatandaşlar amacıyla de olabildiğince düşük faiz oranları uygulayacak.