Hakkında sürekli halde zenginliği ve lüks yaşamı haber olan güze Selin Ciğerci’nin kim olduğunu gerçekten biliyor musunuz? Hakkındaki lüks yaşamın detaylarını öğrenince çok şaşıracaksınız.

Selin Ciğerci’nin yaşam hikayesi bir bütün olarak bilinmediği için sürekli halde yaptıkları yaşadıkları haber oluyor. Ancak özellikle lüks yaşamına vurgu yapılan Selin Ciğerci aslında kim? Bu lüks nereden geliyor?

Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden? Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden?

Öncelikle Selin Ciğerci aslında Defacto olarak bilinen ünlü giyim markasının varislerinden birisi. Babası Defacto’nun sahibi muhafazakar bir Konyalı. Selin Ciğerci aslında çok zor ve bir o kadar da ilginç  bir hayat serüveni yaşayan isimlerden.

selin-3-NCrW

Aslında medyada Bebek Okan ismi ile ünlenen Selin Ciğerci, 2014 yılındaki cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası kadın olup bu isimle anılmaya başlıyor. 37 yaşındaki şarkıcı ve iş insanı Selin Ciğerci başlangıçta yoksul bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiş. Daha sonra babasının gayretleri ile maddi açıdan Defacto markası ile üst seviyeye çıkan bir ailenin üyesi.

Şimdilerde kendine ait “Selin Beauty” adında kozmetik markası da olan güzel, cinsel tercihi sebebi ile ailesi ile ciddi bir mücadele verip evden kovulan insanlardan sadece biri.

Fiziği ve cesur pozlarıyla sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Selin Ciğerci, İnternette “Bebek Okan” ismi ile üne kavuşmuş fakat bu üne ve çizdiği mutlu portreye karşın beş sene ailesini görmemiş ve o süreçte Harbiye’de cinsiyet değiştirmiş bir arkadaşının yanında kardeşi ona sahip çıkana kadar yaşam mücadelesi vermiş.

61614c6fbf2144182008c58a

Demet Akalın’ın da yakın arkadaşı olarak bilinen Selin Ciğerci’nin kendisinden 12 yaş küçük olan eski futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile 2019’da yaptıkları evlilikte de şahidi Demet Akalın olmuş. Çift 6 yıllık bir birliktelik sonrası evlenme kararı almış fakat maalesef uzun süreli bir evlilik olmamıştı. Yani şimdilerde dahi adının birlikte anıldığı Gökhan Çıra ile gerçek ve uzun bir aşkı yaşamış Selin Ciğerci.

Gerçek adı Hasan olan Selin Ciğerci’nin ameliyatını da yurtdışından doktor getirerek yapan yine bu meşhur futbolcuymuş. Sosyal medyada 2 milyon takipçi ile geniş bir hayran kitlesi bulunan güzel, yine geçtiğimiz aylarda taşıyıcı annelik için başvuruda bulunan ve anneliği çok arzulayan isimlerden.

Geçtiğimiz günlerde boşanma sonrası eskiden Fenerbahçe Beko takımında forma giyen ünlü basketbolcu Metecan James Birsen ile yaşadığı aşk ile gündeme gelip, eski eşi Gökhan Çıra’nın sert bir şarkı ile gönderme yapmasına maruz kalmıştı.

Son olarak değiştirdiği imajı ve siyah saçları ile dikkat çeken Selin Ciğerci’nin yaşadıkları ve ailesi göz önüne alınırsa hakkında çıkan haberlere konu lüks yaşamı bu kadar şaşırılası bu kadar ilginç bir şey değil aslında. Sonuç olarak hem kendi markasına sahip, hem sosyal medya fenomeni hem de dev bir giyim firmasının varisi.