Sedat Peker'in SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu ve kardeşi AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu arasında kurulan ağ ile ilgili iddialarında Turkuaz Medya dahilinde anlattıklarının çok daha önce açıklandığı ortaya çıktı.

CHP Parti Meclisi Üyesi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’nun 9 ay önce, Sedat Peker'in geçtiğimiz gün Turkuaz Medya ve patronu Serhat Albayrak dahilinde gerçekleştiğini açııkladığı manipülasyon iddialarını aktardığı ortaya çıktı.

Peker'in iddiaları ile ortaya çıkan borsada, Sermaye Piyasası Kurulu aracılığıyla içeriden bilgi alarak manipülasyon yapıldığına dair iddialar gündemdeki yerini korurken arşiv kayıtlarından bu bilginin daha önce de CHP tarafından mecliste gündeme getirildiği çıktı.

Neslihan HANCIOĞLU - BilgiPedia

CHP Parti Meclisi Üyesi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’nun 9 ay önce yaptığı konuşmada söz konusu manipülasyon iddialarının anlatıldığı ortaya çıkarken Twitter’dan o konuşmasını paylaşan CHP’li Hancıoğlu da, “İşte, Sermaye Piyasası Kurulu'nun elindeki yetkiyi bir vurgun aracı olarak kullananların gerçek yüzü! Yandaşların, 630 milyon dolarlık vurgununa çanak tutanların hikayesi! Bundan tam 9 ay önce Meclis kürsüsünden bütün Türkiye’ye anlattık!” ifadelerini kullandı.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

İşte o konuşma;

NESLİHAN HANCIOĞLU KİMDİR?

CHP Samsun Milletvekili Neslihan HANCIOĞLU TBMM'de konuştu:

1963, Ordu Ünye doğumlu Hancıoğlu Anadolu Üniversitesi AÖF İktisat Bölümü'nden 1986 yılında mezun olan bir isim.

Özel bir sigorta şirketinde çalışmaya başlayan Hancıoğlu 2009 yılında Ünye şube müdürü görevinden emekli oldu ve CHP'ye katıldı.

2010 yılında İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na seçilerek, 2011 yılında da, Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeliği'ne ve İl Sekreterliği görevini sürdürdü.