Melih Gökçek'in Twitter'da yaptığı paylaşım gündem oldu. Anneler Günü ile Kadınlar Günü'nü karıştırdı. 8 Mart'ta Anneler Günü'nü kutladı. Sonradan hatasını fark edip paylaşımını sildi ve özür diledi. İşte Gökçek'ten gelen o açıklama...

Melih Gökçek, Twitter üzerinde yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Eski ABB Başkanı, son zamanlarda dikkat çeken bir hataya imzasını attı. Jelibon rezervlerinin olduğu yönündeki canlı yayın açıklaması, büyük ses getirmişti. Şimdi ise özel günleri karıştırdı.

8 Mart'ı Anneler Günü Sandı!

8 Mart'ı Anneler Günü sanan Melih Gökçek, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada “Anneler Günü münasebetiyle depremde enkaz altında can veren eli öpülesi analarımızı, PKK ile mücadelemiz de şehit olan bacılarımızı rahmetle anıyoruz… Mekanları cennet olsun…” dedi.

melihgökçek

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

Hatasını Anlayınca Bir Daha Paylaştı!

Melih Gökçek, kendisine gelen uyarılarla birlikte hatalı paylaşım yaptığını anladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olarak düzeltti ve dikkat çeken bir açıklamaya yer verdi: “Özür dilerim kadınlar günü yazacağıma anneler günü demişim. Neticede her kadın bir anne adayıdır.” Yaptığı hatalı paylaşımdan ötürü özür diledi.