Ünlü oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından cinsel istismara uğardığı ortaya çıktı. Melisa Döngel'in babası kim? Adı ne? Tutuklandı mı? Melisa Döngel babası ne iş yapıyor?

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla'sı Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren'i Melisa Döngel babası tarafından bir kaç yıl önce cinsel istismara uğradığı ve kız kardeşinin velayetini almaya çalıştığı ortaya çıktı.

Melisa Döngel'in babasının tutuklandığı annesinin ise Melisa Döngel'in kız kardeşini bakamıyorum diyerek Rusya'dan başarılı oyuncunun yanına gönderdiği ortaya çıktı. Hürriyet'te yer alan habere göre Melisa Döngel'in kız kardeşinin velayetini almak için hukuk mücadelesi verdiği ve "Kardeşimi asla o adamın yanına bırakmam aynı şeyleri yaşmasına müsade etmem" dediği iddia edildi.

Melisa Döngel'in babası tarafından cinsel istismara uğradığının ortaya çıkması üzerine tüm gözler Melisa Döngel'in üzerine çevirldi.

Melisa Döngel'in cezavevindeki babası Döngel'in 17 yaşındaki kız kardeşinin de velayetini almak için Melisa Döngel'in kötü bir yaşamı olduğunu öne sürerek velayetini kendisine verilmesini yada devlet korumasına alınmasını istedi! Bu ifadeler ise "utanmaz adam" yorumlarına neden oldu.

Ancak Melisa Döngel henüz bir açıklama yayınlamadı. Melisa Döngel'in babası kim merak konusu oldu. Melisa Döngel babasının adı ne? Melisa Döngel babası ne iş yapıyor?

Melisa Döngel'in kerdeşinin Elif Döngel olduğu öğrenilirken babasının ne iş yaptığı, kaç yaşında olduğuna dair net bilgiler henüz öğrenilmedi.