Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldız ismi Melisa Döngel Bodrum uçağında çocuklu bir kadın ile kavga yaşadığı haberlerine dair açıklama yaptı.

Başarılı oyuncu Melisa Döngel Bodrum uçağında 2 çocuklu bir kadın ile kavga ettiği iddiasına dair kişisel Instagram hesabından açıklama yaptı.

Son olarak Fox Tv'nin Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel için Bodrum uçağında 2 çocuklu bir kadın ile tartışma yaşadığı iddia edilmişti. İddialarda 2 çocuk rahatsızlık verdiği gerçekçisyle Döngel tarafından uyarılınca annesi oyuncuya bağırarak karşılık verdi. Bunun üzerine Döngel ile kadın arasında tartışma büyüdü. Uçaktaki diğer yolcular da başarılı oyuncuya hak verdi. Bunun üzerine hostesler araya girdi.

Olay sosyal medyada yine çocuklu ailelerin mağduriyetine evrilince Döngel çocuk düşmanı ilan edildi. 

Bunun üzerine Melisa Döngel çıkan haberler ile ilgili olarak Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Döngel paylaşımında gülerek "Hayatımda yalan haber gördüm ama bu kadarını görmedim. İnanılmaz. Senaryonun böylesi. Dizi falan yazsanıza arkadaşalar" dedi.

Halkbank yeni kampanyasını duyurdu! Halkbank üzerinden başvuru yaparak 50.000 TL ödeme alın! Halkbank yeni kampanyasını duyurdu! Halkbank üzerinden başvuru yaparak 50.000 TL ödeme alın!

Döngel "Hele söz konusu çocuklar ise kimse benden daha fazla çocukları düşünemez. Benim ince çizgimi sakın geçmeyin. Lütfen" dedi.

Döngel tacizden hapiste yatan babasından küçük kız kardeşinin velayetini almak için hukuk savaşı veriyor. Duyarlılığı ile bilinen Melisa Döngel daha önce de ses yapıyorlar diye temizlik görevlilerine bıçak çeken komşusu ile karakolluk olmuştu. Saldırgan komşu kendisini "Polisi arıyorum" diye tehdit eden Dögel'in evinin kapısına bıçakla dayanmıştı.