TRT 1 ekranlarında 3. sezon boyunca yayınlanan ve reyting rekorları kıran fenomen dizi Tozkoparan İskender'in yeni sezon başlama tarihi merak ediliyor. Peki Tozkoparan İskender 4.sezon ne zaman?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, çocuklar ve onlarla birlikte ailelerin de severek izlediği Tozkoparan İskender 5 Haziran Cumartesi 26. bölümü ile sezon finali yapmıştı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

 Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç gibi çocuk oyuncuların yanı sıra Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz ve Suna Selen gibi yetişkin isimlerin de yer aldığı sevilen dizinin yeni sezon başlama tarihi merakla beklenirken, sevindirici bir gelişme yaşandı.

Tozkoparan İskender'den 2 film geliyor!

TRT 1’in ilgi ile izlenen dizisi Tozkoparan İskender’den iki özel televizyon filmi geliyor. Malazgirt Zaferi’nin 950. yıl dönümü ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü için özel olarak çekilen iki film TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Malazgirt Zaferi’nin 950. yıl dönümü içinçekilen “Tozkoparan İskender: 1071” yarın akşam  (26 Ağustos) saat 20.00’de, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü için özel olarak çekilen “Tozkoparan İskender: Zafer”filmi ise 30 Ağustos Pazartesi akşamı 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek.

Tozkoparan İskender 4.sezon ne zaman başlayacak?

Tozkoparan İskender 4.sezonu ile Eylül ayında yayın hayatına devam edecek. Fakat günü henüz belli değil açıklandığında paylaşacağız.