Baharın gelmesiyle birlikte magazin gündemine bomba gibi aşk haberleri düşmeye devam ediyor. Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sonrası Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi İtalyan Guido ile Sen Çal Kapımı dizisinin güzel oyuncusu Melisa Döngel arasındaki

Baharın gelmesiyle birlikte magazin gündemine bomba gibi aşk haberleri düşmeye devam ediyor. Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sonrası Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi İtalyan Guido ile Sen Çal Kapımı dizisinin güzel oyuncusu Melisa Döngel arasındaki aşk ifşalandı.

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra aşk yaşadığı İtalyan Guido Senia yeni aşkı yine bir Türk güzelinde buldu. İtalyan enişte kalbini bu sefer Sen Çal Kapımı dizisinin güzeller güzeli Ceren'i Melisa Döngel'e kaptırdı.

Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşk ile Türkiye'de dikkatleri üzerine çeken İtalyan yakışıklısı Guido Senia yine bir Türk güzeline kalbini kaptırdı. Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veren Melisa Döngel ile İtalyan Guido Senia aşkı ortaya çıktı.

İtalyan enişte Guido Senia, Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Melisa Döngel'in fotoğrafına yaptığı yorumla yılın aşkını itiraf etti! Yorumları görenler "Aman Şeyma görmesin" demekten kendini alamazken İtalyan Guido için ise "Türk güzellerinden kendini alamıyor" yorumları yapıldı.


Melisa Döngel ve Hande Erçel Önceki Sevgilileri ile Pişti Olmuştu
Melisa Döngel ve Hande Erçel'in farklı zamanlarda Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşamış olması ve şimdilerde ikilinin beraber Sen Çal Kapımı dizisinde yakın arkadaşı canlandırması magazin gündeminde yer edinmişti.

Hatta yine iki güzelin de adı Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Kerem Bursin ile anılmıştı. İlk olarak Hande Erçel ile Kerem Bursin'in aşk yaşadığı iddia edilmiş ancak daha sonra set asıl yakınlaşanın Keren Bursin ile Melisa Döngel olduğu iddia edilmişti.