Teşkilat dizisi pazar gününün kabusu olmaya devam ediyor! Reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi rakiplerine zor günler yaşatıyor. Öyle ki dün akşam Arıza final yaparak yayından kaldırıldı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
Teşkilat dizisi pazar gününün kabusu olmaya devam ediyor! Reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi rakiplerine zor günler yaşatıyor. Öyle ki dün akşam Arıza final yaparak yayından kaldırıldı. Hemen ardından Hercai final kararı geldi. Aslında reytinglere bakınca iki dizinin bitmesi de gayet normal ancak Menajerimi Ara dizisi ve Kefaret dizisi ne kadar dayanacak merak ediliyor!

Teşkilat 11 Nisan reytingler sildi süpürdü!

Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer aldığı Teşkilat dizisi;

Total : 12,41 (1)

AB : 14,21 (1)

ABC1 : 14,19 (1)

uçuk reytingler alarak tüm katagorilerde 1. olmayı başardı!

Hercai 11 Nisan reytingleri devam edemez!

Hayranların devam etmesi için her yolu denediği Hercai dizisi reytinglerde çakıldı. Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrollerinde yer aldığı Hercai dizisi reytinglerde çakıldı. Kanala devam etmesi için büyük baskılar yapılan Hercai dizisi reytinglerde yok oldu!

Total : 3,40 (12)

AB : 1,50 (27)

ABC1 : 2,03 (25)

olarak devam etme ihtimali kalmadığını gösterdi!

Menajerimi Ara 11 Nisan reytinglerine dayanamaz!

Eylül ayına kadar sezon finali yapmadan devam etmesi kararlaştırılan Menajerimi Ara direnemez! Menajerimi Ara, Sen Çal Kapımı dizisi gibi sezon finali yapıp yazın devam etmezse çok yakında Star TV tarafından yayından kaldırılır.

Total : 1,74 (32)

AB : 2,46 (18)

ABC1 : 2,57 (18)

Pazar gününün en kötü dizisi olan Menajerimi Ara şok reytinglerle adeta çakıldı!

Kefaret 11 Nisan reytingleri güzel ama final yapar!

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat buluşturan Kefaret dizisi pazar gününün ikinci dizisi olsa da FOX TV için zor reytingler alıyor. Kefaret dizisi sezon sonu final yapabilir! Arıza ve Hercai biter bitmez bir reyting artışı daha olabilir ancak yine yetmeyebilir!

Total : 4,56 (6)

AB : 3,09 (10)

ABC1 : 4,55 (5)

Arıza final kararı doğru!

Pazar gününün en ortalama işi Arıza, bir çok diziyi geçse de final yapmıştı. Arıza reytinglere bakarak Menajerimi Ara, Hercai ve Kefaret dizisi tahmini yapılabilir.

Total : 3,92 (10)

AB : 2,95 (11)

ABC1 : 3,37 (11)

Teşkilat dizisi Pazar günü reytinglerine adeta ambargo koyuyor. Tüm diziler toplansa Teşkilat dizisi kadar reyting alamıyor. Teşkilat dizisi daha çok diziyi finale götürür!