Ünlü oyuncu Melisa Sözen, Kırmızı Oda adlı televizyon dizisinde hayat verdiği Alya karakteriyle çok konuşulmuştu. Diziye göre annesi gözlerinin önünde ölen Alya, babasıyla ilk defa 7 yaşında tanışıyordu.

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!
Ünlü oyuncu Melisa Sözen, Kırmızı Oda adlı televizyon dizisinde hayat verdiği Alya karakteriyle çok konuşulmuştu. Diziye göre annesi gözlerinin önünde ölen Alya, babasıyla ilk defa 7 yaşında tanışıyordu. Alya'nın hazin hikayesi izleyenler tarafından çok beğenilmişti.

"Dolgu nedeniyle vücudumda morluklar oluştu"


"İbrahim Selim ile Bu Gece" adlı programa konuk olan Melisa Sözen, hakkında merak edilenleri anlattı. Daha önce estetik yaptırmadığını söyleyen Sözen, dolgu denediğini ancak kendine yakıştırmadığını aktardı.Dolgu nedeniyle aynalara bile bakamadığını aktaran ünlü oyuncu, oynadığı bazı rollerde dolgu yüzünden rol bile yapamadığını ve mimiklerini kullanamadığını belirtti. Vücudunda dolgu nedeniyle morluklar oluştuğunu ifade eden Sözen, estetiği olmadığını ancak botoks yaptırdığını sözlerine ekledi.


"Annem paralele evrende kendisini kraliçe zannediyordu"


Sözen, balerin olmasını isteyen annesinin, küçükken kendisini zarafet kursuna gönderdiğini belirtti. Annesinin kendisinin alternatif bir evrende kraliçe zannettiğini aktaran güzel oyuncu, annesinin tam tersi asabi ve vahşi karakter özelliklerine sahip olduğunu dile getirdi. Sözen, çok ciddi rekabetin olduğu baleye vücudunun uygun olmadığını düşündüğünü söyledi.