20.650 TL'lik promosyon ödemesi memuru, kadrolu işçiyi ve sözleşmeli personeli kapsıyor. Ödemeyi yapacak bankanın adı nedir? Yüksek maaş promosyonu için geç kalmak istemiyorsanız işte detaylar...

Son zamanların en etkili maaş promosyon duyurularından biri yapıldı. Çünkü memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçi bu ödemeden yararlanabiliyor. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu promosyon haberlerine yenisi eklendi. Peki hangi banka toplamda ne kadar ödeme yapacak? İşte detaylar...

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Promosyon Açıklaması Ses Getirdi!

Burdur Belediyesi'nden gelen açıklamada, tüm çalışanlara 20.650 TL'lik ödeme yapılacağı vurgulandı. Memurundan, sözleşmeli personeline ve kadrolu işçisine kadar herkes bu fırsattan yararlanacak. Elbette karşılığında maaş hesabını, anlaşma sağlanan bankaya taşıyacaktır. Aksi halde ödemeden faydalanamaz.

20.650 TL Promosyon Nasıl Alınır?

Burdur Belediyesi'nin anlama sağladığı bankanın ödeyeceği 20.650 TL, belediyenin ilgili çalışanlarına verilecek. Dolayısıyla eğer bu belediyenin çalışanı değilseniz bu promosyonu da alamazsınız. Çalıştığınız kurumun bankalarla anlaşmaya varması gerekiyor.