Star TV'nin merakla beklenen dizisi Menajerimi Ara'nın yayın tarihi belli oldu. Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği dizi daha tanıtımlarıyla çok dikkat çekti.

Star TV'nin merakla beklenen dizisi Menajerimi Ara'nın yayın tarihi belli oldu. Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği dizi daha tanıtımlarıyla çok dikkat çekti. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuyla da herkesi büyüleyen Menajerimi Ara dizisinin oyuncuları kimler? Menajerimi Ara ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu detayları araştırdık bulduk.Fransız yapımı Dix Pour Cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara'nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.Dizide menajerlerin dünyasına adım atan Dicle'nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine tanık olacağız. Dizide, İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. Öte yandan Menajerimi Ara dizisi; oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Menajerimi Ara ne zaman başlıyor? Yayın tarihi neBirçok ünlü ismi bir araya getiren Menajerimi Ara dizisi, 25 Ağustos Salı akşamı saat 20:00'de Star TV ekranlarında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baraj gibi iddialı projelerle reyting mücadelesine girecek olan Menajerimi Ara eğer beğenilirse salı akşamının kaderini değiştirebilir. 

Menajerimi Ara oyuncuları kimler?Başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin bölümlerine birbirinden ünlü oyuncular da konuk olacak. Hatta birinci bölümdeki konuk oyuncu Tuba Büyüküstün oldu.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!


Menajerimi Ara ilk bölüm, 25 Ağustos Salı akşamı Star TV'de...