Mersin'de bir taksicinin genç bir kadını önce taciz ettiği ardından da çarpıp üzerine yürümesi gündem oldu. Emniyet açıklama yaptı! Mersin'de bir taksici bir kadını önce takip etti sonra çarparak kaçmasını engelledi.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
Mersin'de bir taksicinin genç bir kadını önce taciz ettiği ardından da çarpıp üzerine yürümesi gündem oldu. Emniyet açıklama yaptı!

Mersin'de bir taksici bir kadını önce takip etti sonra çarparak kaçmasını engelledi. Görüntüler cep telefonun kamerasıyla bir vatandaş tarafından kayıt altına alındı.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyada yer alan görüntüler için açıklama yaptı. Ekipler, görüntülerdeki kişilerin abi ve kardeş oldukların belirledi. Emniyet kız kardeşine kasıtlı olarak çarpan Emircan D'yi gözaltına aldı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Taksi şoförü 21 yaşındaki Emircan D, 17 yaşındaki kardeşi C.G.D. 'ye çarpıp tehdit ettiği görüntüler üzerine emniyet "Her 2 şahıs da gerekli işlemler için muhafaza altına alınmış, şahıslarla yapılan ilk görüşmede C.G.D'nin evden ayrılmak istediği ancak ağabeyinin ona engel olmaya çalıştığı bilgisi alınmıştır.

Mağdur şahsın şu an için herhangi bir şikayeti olmayıp gelişmelerden bilgi verilecektir." açıklamasında bulundu.